Na 86 km autostrady A4 w kierunku Wrocławia kierujący autolawetą z przyczepą zmieniając pas ruchu stracił panowanie nad pojazdem. Zdarzenie najprawdopodobniej było przyczyną kolejnych kolizji, które miały miejsce na 90 km autostrady.

Anonimowy Gość05:00, 22.03.2019
to nie jest AUTOSTRADA tylko droga ekspresowa z ograniczeniem prędkości . ( z przyczyn technicznych zmodernizowana autostrada nie może pełnić funkcji prawdziwej autostrady )
Anonimowy Gość06:00, 22.03.2019
Jak ją zwał tak ją zwał jest to A4 na której co piątek zmęczenie powoduje wypadki. A czy to ma miano autostrady czy nie to już jest drugorzędne. Tak samo możesz się czepiać nazwy TIR zamiast samochód ciężarowy.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tir_(pojazd)
Anonimowy Gość07:00, 22.03.2019
[quote="Kierowca 2323"]Jak ją zwał tak ją zwał jest to A4 na której co piątek zmęczenie powoduje wypadki. A czy to ma miano autostrady czy nie to już jest drugorzędne. Tak samo możesz się czepiać nazwy TIR zamiast samochód ciężarowy.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tir_(pojazd)[/quote]
Odsyłam do dokumentacji technicznej a wtedy nagle Pan kierowca odkryje że nie jest to autostrada.
Anonimowy Gość07:00, 23.03.2019
Cholara nowy pasat! a miał tylko 170000 przebiegu
Anonimowy Gość09:00, 23.03.2019
jak w końcu policja pojawi się na A4 to może coś się zmieni. Teraz to dziki wschód (Europy) i samowola kierowców ciężarówek
Anonimowy Gość08:00, 24.03.2019
Zyeb laweta wyprzedzał... handlarzyna złodziej oszust pospolity
Anonimowy Gość09:00, 29.03.2019
haha teraz z passerati zrobi się polo albo gulfa i do żyda , nówka nie bity , ale zasuną jak dzik w sosnę
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23
Dlaczego Dzieci potrzebują swobody?
Zabawa żywnością to zły pomysł szczególnie że te zajęcia są płatne a ceny są dość wygórowane.
nie nie
20:19, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Po co wysyłać tyle pism pocztą ? Czy nie można zrobić tego inaczej ??? Maja tam niepotrzebne miliony na taką wysyłkę ? Jakiś czas temu robotnicy ZUS strajkowali... bo maja małe pensje.
dziwne
20:18, 2026-06-23
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
Nie tylko na Młynarskiej odcięli gaz na Jaworzyńskiej również,od 11 czerwca jesteśmy bez ciepłej wody i gotowania, nie uzgodnili ze wspólnotą, swoją część poza budynkiem zrobili ,zakręcili i mają gdzieś, wspólnota w ciągu jednej doby przeprowadziła szczelność, oni myślą że tylko oni pracują. Oczywiście gaz to poważna sprawa ale organizacyjnie można to lepiej ogarnąć. Małe dzieci,ludzie po zabiegach , WSTYD dla gazowni.
Wkurzeni
19:55, 2026-06-23