Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Blamaż przy Grabskiego. Konfeks rozbity przez Górnika

AC(lca.pl) 20:24, 30.07.2016 Aktualizacja: 10:03, 25.10.2025
Skomentuj Blamaż przy Grabskiego. Konfeks rozbity przez Górnika

Już czwarty mecz sparingowy mają za sobą piłkarze Konfeksu Legnica. Zespół Andrzeja Kisiela został zmiażdżony przez Górnika Złotoryja aż 0:9!

Trener legniczan Andrzej Kisiel nie mógł skorzystać z usług m.in. Krystiana Kowalczyka, Alana Lecha, Przemysława Woźniaka i Kamila Wójcika. Ponadto w tygodniu zespół z Grabskiego postanowił opuścić środkowy obrońca Konrad Cieślak.

Górnik od pierwszej minuty dzielił i rządził przy Grabskiego. Do przerwy było 6:0 dla złotoryjan. Po przerwie Górnik dorzucił trzy gole i ostatecznie wygrał w Legnicy 9:0.

W następną sobotę legniczanie zagrają ostatni mecz sparingowy. Rywalem Konfeksu będzie Kuźnia Jawor. Za dwa tygodnie podopiecznych Andrzeja Kisiela czeka spotkanie Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"11567"}

Konfeks Legnica – Górnik Złotoryja 0:9 (0:6)

Konfeks Legnica: Sinanis – Trochanowski, Pazdro, Adamczewski, Winnik – Jazowiecki, Puszczyński, Martinka, Kubań - Dańczak, Wiśniewski. Po przerwie zagrał: Tamioła.

(AC(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

RCB ostrzega przed upałem!

Pokażcie jak Legniczanie opalają sie nad rzeką . Jeszcze nigdy Kaczawa nie miała tyle letników na kocykach. Brakuje tylko parawanów

szok

14:10, 2026-06-26

RCB ostrzega przed upałem!

Panele foto-voltaiczne jeszcze nigdy nie taplały sie w takim słońcu . Generują tony prądu jak szalone.

słońce daje prąd

14:07, 2026-06-26

Mmieli rację. Hałas przekracza normy

A mi cisza dzwoni w uszach… Dlaczego? Bo mieszkając przy jednej z głównych ulic, kilka lat temu postanowiłem powalczyć z… hałasem. Jak? (1) Wspólnota mieszkaniowa ociepliła budynek styropianem o grubości 15 cm. A nie styropianem typu STANDARD o grubości zaledwie 10 cm. Te 5 cm zrobiło kolosalną różnicę. (2) Wnętrze mieszkania zostało… ocieplone styropianem o grubości 0,7 cm. (3) Okna zostały wymienione z 2-szybowych na 3-szybowe. (4) Drzwi wejściowe do mieszkania zostały wymienione na drzwi o zwiększonej odporności akustycznej. Dzięki tym kilku zabiegom HAŁAS nie dociera do wnętrza mieszkania. JEST CICHO. Ba! Dzięki ociepleniu budynku od zewnątrz oraz od wewnątrz, w mieszkaniu panuje względnie stała temperatura, tj. od 19 stopni do 25 stopni. Innymi słowy, mam oprócz ciszy także mini klimatyzację. I to za darmo... A co do artykułu, to warto wiedzieć, że DOPUSZCZALNY hałas dla zabudowy jednorodzinnej wynosi: w dzień 61 decybeli, a w nocy 56 decybeli. A zatem przekroczenie NORMY o 1 czy 2 decybele to pikuś… Poza tym, poza Karlińskiego, pomiary wykazały przekroczenie NORMY hałasu także na ulicach Gumińskiego oraz Okrężnej. A zatem ten, kto chce się w tym rejonie budować, robi to na własną odpowiedzialność. 🤠🤠🤠

Cisza dzwoni

13:19, 2026-06-26

Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy

Gdzie są ci wszyscy "mondrale" z konfederacji itp, którzy kwestionują ocieplenie klimatu?

.....

13:08, 2026-06-26

0%