Po bardzo słabym meczu Miedź Legnica zremisowała na własnym boisku z Olimpia Grudziądz 0:0. Dla gości jest to pierwszy punkt w tym sezonie.

W pierwszej połowie na stadionie przy Orła Białego wiało nudą. Żadna z obu ekip nie stworzyła sobie żadnej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Warta odnotowania była sytuacja z 11 min., kiedy to dwukrotnie Miedź sprawdziła Jakuba Wrąbla.
Najpierw golkiper z Grudziądza obronił strzał Paula Batina, a chwilę później uderzenie Oskara Martina minimalnie minęło bramkę gości. Ponadto swojej szansy szukał Petteri Forsell, ale potężny strzał Fina był również niecelny.
Po przerwie na pierwszy celny strzał Miedzi trzeba było czekać do 62 min., kiedy to wprowadzony chwilę wcześniej Jakub Chrzanowski mocnym strzałem z ostrego kąta starał się zaskoczyć Wrąbla. W 84 minucie zespół Ryszarda Tarasiewicza był najbliżej zdobycia upragnionego gola.
Po dośrodkowaniu Forsella i główce Batina w pięknym stylu Wrąbel uchronił Olimpię przed utratą bramki. Chwilę później Grzegorz Bartczak wpakował futbolówkę do siatki po strzale Forsella, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną pilkarza Miedzi.
Dla Olimpii był to pierwszy punkt w tym sezonie. Ekipa z Grudziądza rozgrywki rozpoczęła od dwóch porażek. Za tydzień Miedź zagra na wyjeździe z Bytovią Bytów.[FOTORELACJA]11617[/FOTORELACJA]
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 0:0
Miedź Legnica: Kapsa - Daniel, Stasiak, Midzierski, Bartczak Ż - Martin (59 Chrzanowski Ż), Rasak Ż, Garguła (67 Łuszkiewicz), Forsell, Bartkowiak - Batin.
Olimpia Grudziądz: Wrąbel - Ciechanowski, Zitko Ż, Malec Ż, Woźniak - Kłus, Kaczmarek, Łukowski (63 Angielski), Michalik, Kasperkiewicz Ż (90 Klemenz) - Kurowski (77 Nildo).
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tak oszukują na truskawkach. Uważaj przy zakupie
Największym oszustem w sprzedaży truskawek na Dolnym Śląsku jest pewien ukra. A sprzedawcy to druga swołocz. Oszukują na wagach.
Stravberry24h
23:43, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
kiedyś były popularne takie z ruchomym waflem śnieżka czy coś
Żanetta
23:12, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Nie płaciłem składek ZUS ale biorę wysoką emeryturę. Doimy durne polskie owieczki i barany. Amen.
Xsionc
21:29, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23