Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Prochowiczanka świętuje jubileusz i awans do 4. ligi

J(lca.pl) 14:29, 25.05.2018 Aktualizacja: 13:08, 26.10.2025
Skomentuj Prochowiczanka świętuje jubileusz i awans do 4. ligi

Prochowiczanka Prochowice obchodzi w tym roku 70-lecie istnienia. Z tej okazji w czwartek miała miejsce uroczysta gala w sali Prochowickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Patronat nad galą sprawowały burmistrz Prochowic Alicja Sielicka oraz starosta legnicki Janina Mazur. Udział w niej wziął również członek zarządu województwa dolnośląskiego Tadeusz Samborski, ale nic w tym dziwnego, wszak znany w regionie polityk jest mieszkańcem Rogowa Legnickiego – miejscowości w gminie Prochowice.

Nie zabrakło też oczywiście najważniejszych osób w regionalnym futbolu, a więc prezesa DZPN Andrzeja Padewskiego i prezes OZPN Legnica Marii Kajdan. W sali POKiS-u spotkali się byli i obecni działacze, trenerzy, piłkarze i kibice.

Co zrozumiałe, urodziny Prochowiczanki obchodzono w podwójnie dobrych humorach. Okolicznościowe odznaczenia i medale były oczywiście ważne, ale najcenniejszy prezent prochowickiej piłce nożnej sprawili we wtorek sami piłkarze, którzy we wtorek wywalczyli awans do 4. ligi.[FOTORELACJA]14327[/FOTORELACJA]

(J(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

W której rubryce radni wpisali diety?

W końcu powinno się potraktować "omyłkowiczów" z pełną surowością prawa. Jeżeli składają jakieś dokumenty i swoim podpisem potwierdzają prawdziwość danych to powinni przed ich złożeniem sprawdzić je przynajmniej dwa razy. A poza tym skoro tak traktują swoje oświadczenia to w jaki sposób odnoszą się do swoich obowiązków radnego, głosowań itp. Też potem będą się tłumaczyć, że nie doczytali, nie zauważyli, nie zwrócili uwagi? Za to jedno bardzo sprawnie im wychodzi, uruchamianie łapek w ocenie komentarzy.

rozbawiony

11:41, 2026-06-26

W której rubryce radni wpisali diety?

W końcu powinno się potraktować "omyłkowiczów" z pełną surowością prawa. Jeżeli składają jakieś dokumenty i swoim podpisem potwierdzają prawdziwość danych to powinni przed ich złożeniem sprawdzić je przynajmniej dwa razy. A poza tym skoro tak traktują swoje oświadczenia to w jaki sposób odnoszą się do swoich obowiązków radnego, głosować itp. Też potem będą się tłumaczyć, że nie doczytali, nie zauważyli, nie zwrócili uwagi? Za to jedno bardzo sprawnie im wychodzi, uruchamianie łapek w ocenie komentarzy.

rozbawiony

11:39, 2026-06-26

Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy

w Winkelmanie ludzie pracują po 12 godzin

malik

11:30, 2026-06-26

Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy

a na strefie ludzie pracują po 12 godzin w upałach, nikt nie przestrzega kodeksu pracy

bajka

11:28, 2026-06-26

0%