Po dwumiesięcznej labie prawie 20 tysięcy uczniów rozpoczyna naukę w legnickich szkołach, a blisko 2 tysiące nauczycieli pracę. Rok szkolny potrwa do 17 czerwca 2011 roku.
Miejska inauguracja roku szkolnego w tym roku odbyła się w Szkole Podstawowej numer 7 przy ulicy Polarnej. Uczestniczyły w niej będą władze miasta oraz przedstawiciele kuratorium.[FOTORELACJA]2528[/FOTORELACJA]
Rok szkolny potrwa do 17 czerwca. Przerwy świąteczne Ministerstwo Edukacji Narodowej zaplanowało na 23-31 grudnia i 21-26 kwietnia. Ferie zimowe na Dolnym Śląsku rozpoczną się 14 lutego i potrwają do 27 lutego.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wiatraki w gminie Ruja. Będą zebrania wiejskie
a co słychać w Bieniowicach i Kłębanowicach. Ruja jest jaka jest , Teraz napiszcie o innych miejscowościach.
jechać
17:56, 2026-06-27
Wiatraki w gminie Ruja. Będą zebrania wiejskie
a kiedy wreszcie przywrócicie cywilizację w tym kursy autobusów MPK z Legnicy do wszystkich wiosek w gminie .Bierzcie przykład z gminy Kunice . mamy XXI wiek a gmina Ruja to średniowiecze .Pora zmienić władze w tej gminie !!!!!!!!!!!!
Lucyfer
17:49, 2026-06-27
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Zmierzcie hałas na Złotoryjskiej, od Placu Wolności do Lotniczej. O przekroczeniach prędkości nie ma co mówić bo nikt nie kontroluje a uskok w jezdni na wysokości Sejmowej jeszcze potęguje hałas tak że ten przy Karlińskiego to sanatorium.
mieszko
16:57, 2026-06-27
Samotne dziecko przy drodze w upale
ciekawe ile osób przejechało obojetnie, brawo dla funkcjonariusza że nie był obojętny
julka
16:32, 2026-06-27