Orkan Szczedrzykowice zdobył Puchar Wójta gminy Kunice. W finale 4:1 wygrał z drużyną z Bieniowic. W meczu o 3. miejsce Mewa Kunice pokonała Prochowiczankę 8:3.
IX Puchar Wójta gminy Kunice pojechał do Szczedrzykowic. W półfinale drużyna Orkana ograła 2:1 zespół z Prochowic. W meczu o zwycięstwo w turnieju spotkała się ze zwycięzca drugiej pary półfinałowej, w której Kaczawa Bieniowice ograła 5:3 Mewę Kunice. W finale Orkan zwyciężył Kaczawę 4:1.[FOTORELACJA]1113[/FOTORELACJA]




Orkan wystąpił w składzie: Łopaciński, Siwoń - Weremko, Dudkiewicz, Wingert, Mielniczuk, Kaman, Lazarek, Tkacz, Terpiłowski, Staniecki, Szumilas.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W której rubryce radni wpisali diety?
Ta praca powinna być li tylko społeczna.
Muza
15:57, 2026-06-26
Do Karpacza znów pojedzie zabytkowy skład
Koniec zmiany w chucie Legnica. Czeba iść spać bo rano przed 5 znowu czeba wstać do roboty.
Hejter z kunic
15:44, 2026-06-26
Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy
Dziwne, nie pracują w upale!
To ja
15:26, 2026-06-26
Do Karpacza znów pojedzie zabytkowy skład
Błaźnij się dalej, analfabeto. Wszyscy uwierzą, kolENdniku. Napisz choć jedno zdanie bez błędu, tępaku bez szkoły, za to z wyciskarką. Ha ha ha!
Do ......
15:14, 2026-06-26