Do niecodziennego meczu piłkarskiego doszło na boisku w Parku Miejskim. Szachowa reprezentacja Polski zmierzyła się z Resztą Świata. Górą była „Legia Cudzoziemska”, która wygrała 4:3.

- Szkoda, że meczu nie ogląda trener Bogusław Baniak – wzdychał obserwujący mecz Tomasz Brusiło, rzecznik prasowy Miedzi Legnica oglądając dwa piękne trafienia Hiszpana Ivana Salgado Lopeza.
Kolejne dwie bramki dla Reszty Świata dorzucili Turcy Emre Can i Alexander Ipatov. Dla polskiej drużyny strzelali wyłącznie legniczanie! Dwa gole zdobył Mateusz Dubiński a jedną były szachista Miedzi Piotr Goluch. [FOTORELACJA]6287[/FOTORELACJA]
Polskich barw bronili również Piotr Sabuk i Piotr Szumilas, którzy podobnie jak Dubiński biorą udział w IME. Stanowili parę stoperów. – To dobra forma relaksu przed kolejnymi partiami w europejskim czempionacie. Na razie jestem zadowolony ze swojego występu. W czterech rundach zdobyłem 2 punkty – powiedział nam Sabuk.


Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Jak te buraki jeżdżą to im hałas nie przeszkadza.Jak im nie pasuje to niech się wyprowadzą do lasu.
lignitz
17:07, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Niech się buraki
kibol
17:03, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Prawdziwy POliniak komuch klęka przed UPAdlińcami i staje na baczność przed unijną szm@tą. A na widok Niemca schodzi do rynsztoka, schyla łeb i czeka, aż rasa panów go minie. Prawda, szmaciaku bez bez szkoły?
Do .....
16:46, 2026-06-25
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Gdyby były wtedy zwiazki zawodowe to robotnicy i robotnice dostali by podwyżki a zakłady pracowały by do dziś
nie udało się
16:12, 2026-06-25