Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

W niedzielę przy Lotniczej królowała koszykówka

J(lca.pl) 18:26, 12.01.2014 Aktualizacja: 11:48, 18.10.2025
Skomentuj W niedzielę przy Lotniczej królowała koszykówka

30 drużyn rywalizowało w turnieju trójek koszykarskich „Trio Basket Show” zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w hali przy ul. Lotniczej.

W kategorii gimnazjalnej zwyciężyła ekipa Vizards. Drugie miejsce zajęła M.Brothers, a trzecie All Stars. Rywalizację wśród szkół ponadgimnazjalnych rozstrzygnęli na swoją korzyść Synowie Mafii w składzie: Tomasz Szubert, Tomasz Morawski, Gabriel Kędziora, Maciej Zbruk.

Na podium znaleźli się również Kobi tak to robi (Adrian Strzelecki, Krzysiek Owczarek, Patryk Bąkowski) oraz Berna Pazerna (Marcin Szymala, Stanisław Bergiel, Ola Lasek, Patryk Krzyszycha).

w kategorii OPEN zwyciężyła drużna JWR Crew w składzie: Michał Skulski, Piotr Jakubowicz, Mateusz Dziasek. Drugie miejsce przypadło Skazanym na sukces (Jacek Kaczmarczyk, Grzegorz Kachnowicz, Tomasz Sanok), a trzecie Zgorzelcowi (Marcin Fijałkowski, Dawid Rusek, Sebastian Kozioł).

Turniejowi towarzyszyły konkursy indywidualne. W rzucie do kosza z połowy boiska najlepiej wypadł Artur Skrzypczak, natomiast konkurs wsadów do kosza wygrali Wojciech Pratkowiecki oraz Marcin Szymala.

Zwycięzców nagrodzono pucharami, dyplomami oraz sprzętem sportowym ufundowanym przez sklep Decathlon.[FOTORELACJA]7533[/FOTORELACJA]

 

(J(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

XXXI Turniej im. Włodzimierza Jantury już w sobotę

cieplej bylo i gralismy tam za dzieciaka, ale my nie bylismy pokoleniem platka sniegu i takie upaly nie byly nam straszne

asdq

14:35, 2026-06-26

Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy

Skoro urzędnicy w takich temperaturach nie dają rady pić kawki i załatwiać spraw prywatnych czy to przez telefony czy rozmowy z koleżankami obok za pieniądze ludu, jest im tak strasznie źle, to należy ich wysłać na delegacje do amerykańskich i niemieckich obozów pracy typu Spreadshirt, Amazon do pracy na hali przy 50'C... W Spreadshirt w zeszłym roku w te upały pracownicy pracowali po 14dni ciągiem, bez żadnych przerw czy urlopów za najniższą krajową i nikt do domu nie puścił... W Amazon kobiety ręcznie przerzucają paczki na zmianę wychodzi min 2,5tony, mężczyźni przerzucają ręcznie od 14ton do nawet 60ton i więcej słysząc tylko szybciej szybciej norma norma... Praca po 8-10h w każdych warunkach i temperaturach...Wszystko za najniższą krajową i nikt do domu nie zwolni... W Spreadshirt dostaną 7dniowe umowy o pracę, w Amazon 30dniowe, które będą obowiązywały tak długo jak długo organizm da radę to wytrzymać, w momencie gdy zachorują utracą pracę... Przypominam tylko, że to pracownicy obozów pracy utrzymują urzędników, nie na odwrót... Gdzie tu sprawiedliwość hmmm

Gdzie

14:14, 2026-06-26

RCB ostrzega przed upałem!

Pokażcie jak Legniczanie opalają sie nad rzeką . Jeszcze nigdy Kaczawa nie miała tyle letników na kocykach. Brakuje tylko parawanów

szok

14:10, 2026-06-26

RCB ostrzega przed upałem!

Panele foto-voltaiczne jeszcze nigdy nie taplały sie w takim słońcu . Generują tony prądu jak szalone.

słońce daje prąd

14:07, 2026-06-26

0%