W mistrzostwach Legnicy wzięła udział ponad setka zawodników i zawodniczek m.in. z Wrocławia, Ścinawy, Polkowic, Lubina, Wałbrzycha, Wołowa, Leszna, Chojnowa, Oleśnicy, Złotoryi i Kunic.


W kat.K18 zwyciężyły:
I miejsce- Weronika Machowska (Góra Kawalria)
II miejsce- Maria Mleczek (Walim)
III miejse- Katarzyna Rak (Oleśnica)
W kat. K30 zwyciężyły:
I miejsce- Marta Kozłowska (Góra)
II miejsce- Agnieszka Konaszczuk (Legnica)
III miejsce- Anna Pełczyńska (Wałbrzych)
W kat. K40 zwyciężyły:
I miejsce- Agnieszka Świercz (Ścinawa)
II miesjce- Jolanta Jezierska (Wrocław)
III miejsce- Marta Pieniążek-Walaszek (Paszowice)
W kat. K50 zwyciężyły:
I miejsce- Teresa Popasek (Góra)
II miejsce- Jolanta Gogół (Legnica)
II miejsce- Bożena Draczyńska ( Ścinawa)
W kat. K 60 zwyciężyły:
I miejsce- Jolanta Kurzawska (Lubin)
II miejsce- Krystyna Horaczewska (Ścinawa)
III miejsce- Lucyna Lulek (Ścinawa)
W kat. M18 najlepsi byli:
I miejsce- Mariusz Kwapis (Ruja)
II miejsce- Jakub Kopczyński (Jelcz-Laskowice)[FOTORELACJA]7974[/FOTORELACJA]
W kat. M30 najlepsi byli:
I miejsce- Konrad Pełczyński (Wałbrzych)
II miejsce- Marcin Romanowski (Legnica)
W kat. M40 najlepsi byli:
I miejsce- Arkadiusz Stępień (Legnica)
II miejsce- Robert Chruściel (Komorniki)
III miejsce- Sławomir Rosadziński (Leszno)
W kat. M50 najlepsi byli:
I miejsce- Bogusław Ratus (Góra)
II miejsce- Dariusz Bełdowski (Legnica)
III miejsce- Marek Kordyka (Wołów)
W kat. M60 najlepsi byli:
I miejsce- Bogusław Zmaczyński (Lubin)
II miejsce- Henryk Ambroziewicz (Legnica)
III miejsce- Mieczysław Więckowski (Legnica)
W kat. niepełnosprawnych wygrali:
I miejsce- Sylwia Kapral (Legnica)
II miejsce- Janina Stenborn (Legnickie Pole)
III miejsce- Marin Ławnikowski ( Wrocław)
W kategorii open wśród kobiet najszybsza była Teresa Pojasek, wśród panów Konrad Pełczyński. Najszybszą legniczanką została Agnieszka Konaszczuk, Najszybszy legniczanin to Arkadiusz Stępień.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
W PRL ponad 3 tyś księży współpracowało z SB.
Xsionc
18:26, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Lubiem brać w kakao. Zwłaszcza od księdza proboszcza.
Hejter z kupą zamias
18:24, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Donosiłem na kolegów i pis dał mi wysoką emeryturę a teraz koalicja demokratyczna i Tusk chcą mi ją zabrać. Dranstwo.
Pisior
18:22, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Mam 5 cm prącie i dlatego lubiem z psami. Tylko psy i Kłocko. Jerzdzem tam iter Siti. Hwała kamili l!
.....
18:14, 2026-06-23