Za nami kolejny weekend kwietnia. Obfitował on w wiele wydarzeń sportowych. Zobaczcie nasze fotogalerie.
Piątek, 11 kwietnia 2014
[FOTORELACJA]7962[/FOTORELACJA]
[FOTORELACJA]7961[/FOTORELACJA]
XXXI Mistrzostwa Polski Strażaków.
[FOTORELACJA]7964[/FOTORELACJA]
1/4 MPJM: Siódemka Legnica - Pałac Młodzieży Tarnów 32:28.
Sobota, 12 kwietnia 2014
[FOTORELACJA]7970[/FOTORELACJA]
Piłkarze ręczni Siódemki Legnica pokonali 38:22 Victorię Tomaszów Mazowiecki i zapewnili sobie awans do półfinału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.
[FOTORELACJA]7974[/FOTORELACJA]
Arkadiusz Stępień oraz Teresa Pojasek mistrzami Legnicy w Nordic Walking.
[FOTORELACJA]7979[/FOTORELACJA]
4. liga: Miedź II Legnica - BKS Bolesławiec 2:2.
[FOTORELACJA]7980[/FOTORELACJA]
LDJ: Konfeks Legnica - Miedź Legnica 1:2 (0:1).
[FOTORELACJA]7981[/FOTORELACJA]
Klasa A. Kaczawa Bieniowice - Rodło Granowice 6:1.
[FOTORELACJA]7984[/FOTORELACJA]
III Liga: GKS Prochowiczanka Prochowice - GKS Kobierzyce 1:2.
Niedziela, 13 kwietnia 2014
[FOTORELACJA]7985[/FOTORELACJA]
Piłkarze ręczni Siódemki Legnica rozgromili 42:17 Iskrę Bydgoszcz i awansowali z 1. miejsca do półfinału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.
[FOTORELACJA]7986[/FOTORELACJA]
Klasa B: Grom Gromadzyń-Wielowieś - Cicha Woda Tyniec Legnicki 6:0.
[FOTORELACJA]7987[/FOTORELACJA]
Klasa A: Błękitni Kościelec - Rataj Paszowice 1:2.
[FOTORELACJA]7992[/FOTORELACJA]
Szczypiorniści Dziewiątki Legnica przegrali w hali przy Wierzyńskiego 20:21 z rezerwami Zagłębia Lubin i mocno skomplikowali swoją sytuację w drugoligowej tabeli.
[FOTORELACJA]7993[/FOTORELACJA]
Klasa A: Zryw Kłębanowice - Unia Miłoradzice 6:1.
[FOTORELACJA]7998[/FOTORELACJA]
Inauguracja kolejnego sezonu Pucharu Polski WKKW. Cykl ten składać się będzie z 6 Eliminacji oraz Finału, który odbędzie się w Racocie w dniach do 5 do 7 września.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Gdzie był bóg jak mordowano Polaków na Kresach wschodnich?
Xsionc
15:54, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Paszli won, qewskie bandersyny! Pod Buczę do okopów, bandersyny! Bronić krainyU! Slava heroinistan! Slava kokainu! Rzyt Srełeński lubi to! Paszli!
Do zzz i Zyn
15:42, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
My UBywatele Ukropolin nadajemy uzupatorowi Żeleńskiemu obywatelski Order Świni Białej! Bandera waskries! Galizien SS!
Mykoła
15:24, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
"My, obywatele RP, nadajemy Obywatelski Order Przyszłości prezydentowi Wołodymirowi Zełeńskiemu oraz narodowi ukraińskiemu" - takimi słowami rozpoczyna się akt nadania prezydentowi Ukrainy Obywatelskiego Orderu Przyszłości. To akt oporu wobec decyzji prezydenta Nawrockiego o odebraniu Zełeńskiemu OOB. Chwała Obywatelom RP!
zzz
14:57, 2026-06-23