W Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej odbyła się dzisiaj (5 marca) Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego 2020.
Podczas uroczystości nagrodzono dolnośląskie kluby, które wyróżniły się we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w roku 2019. W sumie nagrodzonych zostało 105 sekcji z 77 klubów. Nagrody te zarząd województwa dolnośląskiego przeznacza tradycyjnie na dalszą pracę szkoleniową z dziećmi i młodzieżą.
W łącznej klasyfikacji województwo dolnośląskie, dzięki sukcesom młodych sportowców, zajęło IV miejsce w kraju. Spośród legnickich klubów nagrody i czeki otrzymały m.in.: MSPR Siódemka Miedź Legnica, Legnicki Klub Taekwondo, UKS Dziewiątka Legnica.
W uroczystościach uczestniczyli m.in.: Michał Bobowiec - członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Krzysztof Duszkiewicz - zastępca prezydenta Legnicy, przedstawiciele samorządów i oczywiście bohaterowie, czyli sportowcy, trenerzy, prezesi klubów i związków sportowych. [FOTORELACJA]16543[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość04:00, 05.03.2020
Konfeks nic nie dostał?
Anonimowy Gość04:00, 05.03.2020
Mieć, była ekstraklasa i ostatnio kolejny sukces w drodze do awansu, a dziesiątki milionów władowane w te boisko w parku poszło psu w doopę pod ogon.
Anonimowy Gość05:00, 05.03.2020
Mieć czy Miedź, oto jest pytanie.
Na zniszczonych przez kiboli elewacjach jest napisane "Miedź".
Więc nie wiem.
Anonimowy Gość05:00, 05.03.2020
[quote="Gość"]Mieć czy Miedź, oto jest pytanie.
Na zniszczonych przez kiboli elewacjach jest napisane "Miedź".
Więc nie wiem.[/quote]
Powiatowa mieć w drodze do 2 ligi.
Anonimowy Gość05:00, 05.03.2020
Dlaczego troll z małego zagłębia lubin legnicki ciągle smrodzi na forum ?
Anonimowy Gość05:00, 05.03.2020
[quote="Gość"]Dlaczego troll z małego zagłębia lubin legnicki ciągle smrodzi na forum ?[/quote]
To kopacz ręczny.
Anonimowy Gość05:00, 05.03.2020
Dziwne zachowanie wizjonera. Miłośnik kultury fizycznej nie pokazał się na gali. Zagadka.
Anonimowy Gość05:00, 05.03.2020
[quote="Gość"]Dlaczego troll z małego zagłębia lubin legnicki ciągle smrodzi na forum ?[/quote]
Typowy kret
Anonimowy Gość05:00, 05.03.2020
[quote="Gość"][quote="Gość"]Dlaczego troll z małego zagłębia lubin legnicki ciągle smrodzi na forum ?[/quote]
Typowy kret[/quote]
Bo nie ma życia w Wielkim Lubinie, bez biednego miasteczka za Rzeszotarami i jego 2 ligowego klubiku.
Anonimowy Gość11:00, 05.03.2020
Kibicuje wszystkim klubom. Niech sportowcy uprawiają sport ku zadowoleniu kibiców.
Anonimowy Gość07:00, 06.03.2020
Zastanawia mnie kto decyduje i na jakiej podstawie o kwocie przyznawanej klubom.
Dziewiątka Legnica (młodziczki) największe osiągnięcie na Dolnym Śląsku : MISTRZ POLSKI !!!!!!!!!(więcej w tej kategorii wiekowej osiągnąć się nie da!)
Otrzymały 3000zł! najmniej że wszystkich grup!
Co trzeba osiągnąć aby być doceniony???????????????????????
Anonimowy Gość08:00, 06.03.2020
[quote="Gość"]Zastanawia mnie kto decyduje i na jakiej podstawie o kwocie przyznawanej klubom.
Dziewiątka Legnica (młodziczki) największe osiągnięcie na Dolnym Śląsku : MISTRZ POLSKI !!!!!!!!!(więcej w tej kategorii wiekowej osiągnąć się nie da!)
Otrzymały 3000zł! najmniej że wszystkich grup!
Co trzeba osiągnąć aby być doceniony???????????????????????[/quote]
============
Trzeba być kopaczem piłki i osiągnąć popularność wśród kiboli.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Żądam aby dokonać pomiaru hałasu na Al. Rzeczypospolitej i ilości spalin a nie na jakiejś tam ul Karlińskiego bo coś tu śmierdzi w tej sprawie ale na pewno nie spaliny tylko jakieś układy polityczne .
Sulik
19:01, 2026-06-25
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Dzisiaj tylko puste mury zostały po tych firmach. A tyle było werwy aby obalić komunę. Większość strajkujących wymarła już i chociaż nie muszą patrzeć na ten obraz nędzy i rozpaczy jaki zrobiła nowa solidarnościowa władza oszukując naród przy stole w Magdalence gdzie chlali wódę z Kiszczakiem i przyjmowali judaszowskie srebrniki do władnej kieszeni. A przecież obiecywali druga Japonię ha ha ha a zrobili kraj niewolniczy z robotników.
Jagodno
18:49, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
A ja mieszkam przy wrocławskiej i ruch mam jeszcze większy. Dlaczego nikt o mnie nie mówi??!!
asdf
18:27, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Morda mi tam, zawistne przegrywy z kurników suporexowych na kredyt, betonowych familioków i poniemieckich kamienic z 1899 roku. Gul skacze, biedaki? Rażą w oczy nasze Tesle i Harleye przed chatami? I dobrze! Toczyć pianę i pluć jadem, przegrywy! A wszystko za gotówkę mamy!
Karrington
17:47, 2026-06-25