Trzecioligowa drużyna Auto-Kompleksu Siódemki Legnica doznała druzgocącej porażki. We własnej hali Siódemka przegrała z Borem Oborniki Śląskie 28:40.



::photoreport{"type":"check-for-article","item":"4014"}
Auto-Kompleks Siódemka Legnica – Bór Oborniki Śląskie 28:40 (13:23)
Siódemka: K.Wyszogrodzki, Majchrzyk – Gregor 7, Idziak 2, G. Wyszogrodzki 4, Ejsymont 4, Wingert 2, Szuszkiewicz 8, Antosik 1, Smolewski,
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy
podobno część urzędników ma iść w teren i wspierać pracowników drogowych, prawda to?
nick
11:03, 2026-06-26
W której rubryce radni wpisali diety?
analiza, wnioski przychodzą też takie, że ktoś wykazuje dochody i to nie na pensji minimalnej a nie wykazuje oszczędności - pytanie tak wszystko wydaje ponad potrzeby czy zapomniał. No ot już tam analizujcie dalej kolego
nick
10:57, 2026-06-26
Popularne herbatniki z Biedronki wycofane
To straszne. Przecież te ciasteczka mogli zjeść nawet seniorzy ! Służby sanepidowe powinny sprawdzić 100 % asortymentu spożywczego
kontolować
10:53, 2026-06-26
W której rubryce radni wpisali diety?
Jak sama nazwa wskazuje - dieta ma pokrycie koszty jedzenia. Więc jest oczywiste, że diety poszły na jedzenie. Nie da się obradować cały dzień o suchym pysku.
.....
10:50, 2026-06-26