W środę w hali przy ul. Lotniczej Siódemka Miedź Legnica wyeliminowała Polską Grupę Azoty Tarnów! Zespół Pawła Wity pokonał przedstawiciela PGNiG Superligi 30:26!

Zespół z Tarnowa przyjechał do Legnicy w roli zdecydowanego faworyta. Legniczanie jednak już na początku meczu pokazali, że przedstawiciela PGNGiG Superligi się nie boją. Po dziesięciu minutach Siódemka Miedź prowadziła 6:4. Goście po kwadransie doprowadzili do wyrównania, ale to gospodarze schodzili na przerwę prowadząc 13:12, dzięki świetnej postawie m.in. Dawida Dekarza, który obronił kilka rzutów.
Po dziesięciu minutach drugiej połowy w hali przy ul. Lotniczej zapachniało niespodzianką. Siódemka Miedź wyszła na sześciobramkowe prowadzenie, którego już goście nie byli w stanie zniwelować.
Na uwagę zasługuje świetny występ także Adama Skrabanii, który rzucił osiem bramek. Pięć trafień zaliczył Kamil Mosiolek. Wśród gości najskuteczniejszy był Rennosuke Tokuda (dziewięć bramek).
Siódemka Miedź Legnica – Grupa Azoty Tarnów 30:26 (13:12)
Siódemka Miedź Legnica: Dekarz 1, Stachurski – Majewski 5, Przybylak, Płaczek 2, Kowalik 1, Jaśkowski 4, Skrabania 8, Piwko, Drozdalski, Wychowaniec 2, Mosiołek 5, Paterek 2. Kary: 12 min.
Grupa Azoty Tarnów: Barnaś, Małecki – Tokuda 9, Grabowski 1, Jewuła 1, Wojdan 3, Sanek 1, Tarcijonas 2, Kowalik, Landim 4, Dadej 2, Kużdeba, Kedzo, Pedryc 1, Grozdek 1. Kary: 14 min.

::video{"type":"single","item":"9407"}
Anonimowy Gość09:00, 19.02.2020
Byłem, widziałem... GRATULUJĘ!!!
Anonimowy Gość10:00, 19.02.2020
świetny mecz i taki sam doping brawo
Anonimowy Gość10:00, 19.02.2020
Nasz Bramkarz z dużą skutecznością!. To pomogło bardzo.
Anonimowy Gość07:00, 20.02.2020
To co w bramce robił Dekarz to mega klasa cały zespół zagrał dobre Zawody teraz mogli by trafić zagłębie jak wygra z pogonia i ich ubić he jedyny cyrk to padajacy deszcz na parkiet co za łeb nie zamknął dachu jak na narodowym he
Anonimowy Gość07:00, 20.02.2020
Nawet w piłce ręcznej macie kompleks Zagłębia.
Anonimowy Gość11:00, 20.02.2020
Brawo Siódemka, wierzyłem w Was
Anonimowy Gość11:00, 20.02.2020
utrzymać ten skład plus 2 - 3 wzmocnienia i spokojnie można walczyć w Ekstraklasie
Anonimowy Gość11:00, 20.02.2020
[quote="Gość"]utrzymać ten skład plus 2 - 3 wzmocnienia i spokojnie można walczyć w Ekstraklasie[/quote]
Pamiętam czasy kiedy w Ekstraklasie grały Miedż, Chrobry Zagłębie i Śląsk
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Do Karpacza znów pojedzie zabytkowy skład
Zapomniałem jeszcze dodać soku pomarańczowego wyciąganego ze świeżych owoców. Wiesz co to jest wyciskarka do soków?
......
10:42, 2026-06-26
W której rubryce radni wpisali diety?
Ja rozumiem, że sezon ogórkowy, że gorąco, że klikalność spada - ale litości...
Rozbawiony
10:20, 2026-06-26
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
W Hance też strajkowali i wyrzucali z roboty. Gdyby wiedzieli co ich spotka po 90 roku to by w du piu to wtedy mieli.
Jurek
09:59, 2026-06-26
Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy
rozumiem że RATOWNICY Z PLAŻY też dostaną wolne i wcześniej pójdą do domu gdy tylko SŁOŃCE MOCNIEJ ZAGRZEJE
tak tak
09:59, 2026-06-26