Blisko 7 tysięcy złotych zebrała gmina Prochowice podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ze względu na pandemię możliwości organizacyjne były mocno ograniczone. Udało się jednak sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić akcję „Objazdowy 29. Finał WOŚP w Prochowicach” pod patronatem Alicji Sielickiej, burmistrza miasta i gminy Prochowice.

- Dzięki takiej formie mieszkańcy mogli wziąć udział w Finale, będąc na spacerze, czy nawet nie wychodząc z domu. Tym sposobem zebraliśmy łącznie 6754,58 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli się do tej kwoty mimo trudnych czasów – informują organizatorzy.
- Za pomoc serdecznie dziękujemy Organizacji Harcerskiej Pro Mundi oraz Panu Janowi Demczyszakowi i Klubowi Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych „Traktor i Maszyna” - podsumowują przedstawiciele Prochowickiego Ośrodka Kultury i Sportu.[FOTORELACJA]17157[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość09:00, 03.02.2021
u nas na wichurze proboszcz za kolędę na platformie dostał mandata
Anonimowy Gość11:00, 03.02.2021
I tak oto można całe życie przewieźć się na cudzych plecach i za cudze pieniądze żyć :)
Ciekawe ile owsiakownia składek emerytalnych opłaciła...
Nie licząc oczywiście "złotych melonów" itd., bo to raczej normalne etaty i opłacane m. in. z kasy na wośp :)
Anonimowy Gość08:00, 04.02.2021
Jak będziesz chory to idż do Rydzyka on na wszystko ciężko pracuje i do tego za darmo.
Pozdrawiam
Anonimowy Gość08:00, 04.02.2021
Zieeeeeeewww...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Gdzieś ktoś coś... szkoda czasu na czytanie
Wowo
10:01, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
Ale zazdrosne przegrywy zaczynają wyć z zawiści! Ha ha ha! Ciekawe co wy wystawicie? Grilla na balkonie w familioku? Paseratti B5 tdi na chodniku pod familiokiem czy kałdi z lpg na osiedlowym parkingu? Ha ha ha!
Karrington
09:18, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
Słoneczna nie jest gorsza od ul karingtonów. Dom + Auto na pokaz = to pełen komplet
tak
09:05, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
Ludzie z tych domeczków za chwilę powystawiają swoje auta. Ulica będzie przystrojona autami ku zadowoleniu pieszych, rowerzystów, hulajgonistów i rolkowców
i focia na FB
09:04, 2026-06-24