Zgłoszenie trafiło do dyżurnego w sobotę 28 czerwca około godziny 22.55. Sąsiad powiadomił służby, że w jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Jaworzyńskiej znajdują się zwłoki dwóch osób. Na miejsce pojechali policjanci. W mieszkaniu znaleźli ciała 66-letniego mężczyzny oraz 51-letniej kobiety.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta i mężczyzna wcześniej wspólnie spożywali alkohol. Na razie nie stwierdzono śladów ani okoliczności, które wskazywałyby, że do ich śmierci mogły przyczynić się inne osoby - informuje komisarz Jagoda Ekiert, oficer prasowy legnickiej policji.
Decyzją prokuratora ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok. Badanie ma odpowiedzieć na najważniejsze pytanie: co było przyczyną śmierci 66-letniego mężczyzny i 51-letniej kobiety.
Policjanci, pod nadzorem prokuratora, będą teraz wyjaśniać, co wydarzyło się w mieszkaniu przed śmiercią kobiety i mężczyzny. Dopiero wyniki sekcji oraz dalsze ustalenia pozwolą dokładnie określić przyczyny i okoliczności tej tragedii.
Doborowy_Prestigitat11:54, 28.06.2026
Piękna śmierć, umarli robiąc to co kochali najbardziej
n nmuyud11:55, 28.06.2026
jak to byli ukrainskie scierwa to super wiadomosc
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
jak to byli ukrainskie scierwa to super wiadomosc
n nmuyud
11:55, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Piękna śmierć, umarli robiąc to co kochali najbardziej
Doborowy_Prestigitat
11:54, 2026-06-28
Sparingowa porażka Miedzi z Zagłębiem Lubin
Panie trenerze zabawy z piłką na polu karnym bardzo często kończą się tak jak w meczu z Zagłębiem. Dwie z trzech bramek to efekt pańskiej wizji gry Miedzianki. Nie wróżę sukcesów tym sposobem gry.
PIŁ
11:19, 2026-06-28
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
zrobić progi spowalniające jak na ulicy Powstańców Śąskich co 100 metrów i będzie spokój hi hi hi hi hi
L.l.l.
11:01, 2026-06-28