Legnicka Liga Halowa zainaugurowała rozgrywki. Pierwszym w tym sezonie liderem pierwszej ligi został - Intech Junior, który wysoko pokonał Viessmana.
Nowy sezon w pierwszej lidze Saller Cup zainaugurowało spotkanie Tarninowa z Solidexem. Piłkarze Tarninowa prowadzili już 3:0, jednak nie potrafili dowieść tego wyniku do końca i ostatecznie przegrali 5:3.
Większej historii nie miało spotkanie, ubiegłorocznego mistrza - Intech Juniora z Viessmanem. Podopieczni Józefa Kucaja rozgromili swojego przeciwnika, potwierdzając, że i w tym sezonie mierzą w tytuł.
Bardzo ciekawy okazał się pojedynek Lidera Złotoryja z Okoniem. Złotoryjanie wykazali się wielką ambicją i pokonali faworyzowanego Okonia, składającego się z piłkarzy trzecioligowej Prochowiczanki.
Na koniec dnia, w najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu, zmierzyły się drużyny Zanam Legmetu i Kaczawy Bieniowice. Niestety mecz nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań, głównie przez słabą postawę Kaczawy. Podopieczni Sławomira Kułyka nie byli dziś w stanie nawiązać walki ze swoim rywalem.
1.Liga Saller Cup Legnicka Liga Halowa:
1.kolejka:
Solidex – Tarninów 5:3 (0:1)
Muzeja 3, Zarański, Dudkiewicz – Koneszko, Gajdzis, Szuszkiewicz.
Intech Junior – Viessmann 9:2 (4:0)
Kaczmarek 7, Wach, Lazarek – Durkalec 2.
Okoń – Lider Złotoryja 3:4 (2:1)
Nowak 2, Ogórek – Kadzielski, Myszogląd, Łuniewski, Dudzic.
Zanam Legmet – Kaczawa Bieniowice 7:2 (5:1)
Cichoński 2, Targowicz, Piaszczyk 3, Szmil – Tkaczyk, Komaniecki[FOTORELACJA]4039[/FOTORELACJA]
Tabela: ( kolejno mecze, punkty, bramki zdobyte, stracone)
1. Intech Junior 1 3 9:2
2. Zanam Legmet 1 3 7:2
3. Solidex 1 3 5:3
4. Lider Złotoryja 1 3 4:3
5. Okoń 1 3 3:4
6. Tarninów 1 0 3:5
7. Kaczawa Bieniowice 1 0 2:7
8. Viessmann 1 0 2:9
Piątka kolejki: Borycki (Lider) - Muzeja (Solidex), Gajdzis (Tarninów), Piaszczyk (Legmet), Kaczmarek (Junior)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Morda mi tam, zawistne przegrywy z kurników suporexowych na kredyt, betonowych familioków i poniemieckich kamienic z 1899 roku. Gul skacze, biedaki? Rażą w oczy nasze Tesle i Harleye przed chatami? I dobrze! Toczyć pianę i pluć jadem, przegrywy! A wszystko za gotówkę mamy!
Karrington
17:47, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Radni Koalicji Obywatelskiej boksują się o przekroczone normy hałasu z Prezydentem Legnicy, który też nomen omen jest z Koalicji Obywatelskiej. Boksują się za pieniądze legnickich podatników, chociaż w minionej kadencji zaakceptowali Plan Zagospodarowania tego terenu. Zakupili okazyjnie domy w rejonie ul. Karlińskiego. Dzięki swojej decyzji doprowadzili do zlokalizowania pomiędzy zabudową ruchu o parametrach drogi szybkiego ruchu. Nie widzieli i nadal nie widzą związku pomiędzy obecną sytuacją na ul. Karlińskiego a swoimi głosowaniami w przeszłości. Teraz domagają się aby za pieniądze legnickich podatników usuwać skutki swoich nieprzemyślanych decyzji. Mało tego. Obecnie planują przenieść DK-94 z północnych ulic Legnicy na ulice południowe wprowadzając DK-94 w centrum Piekar i ruch o parametrach autostrady. Za tą przyjemność dla piekarników chcą zapłacić GDDKiA ok. 100 mln zł z zatopionego w długach budżetu Legnicy. Traktowanie władzy jak zabawki dla własnej przyjemności źle się skończy dla Legnicy. A powinno źle skończyć się dla tej władzy. Czas przyznać się do wyborczego błędu i posprzątać ratusz. Legnica potrzebuje normalności a mieszkańcy władzy, która służy tylko mieszkańcom.
SET
17:46, 2026-06-25
Legnicki Ekonom świętuje osiem dekad historii
Skandaliczna historia. Nadmuchany balon jubileuszu, pewnie prezydent zabłyśnie swoją erudycją, a Ekonom jest na wygnaniu bez perspektywy powrotu w mury swojej szkoły. Ekonom jest wystawiony do sprzedaży. Jakie więc będą wspomnienia abiturientów i murach jakiej szkoły. Czy tej w której wygnany Ekonom dusi się, czy w wynajętej sali. Prawie wszystkie agendy podległe Aleksandrze Krzeszewskiej Zastępczyni Prezydenta albo w ruinie albo do likwidacji albo w stagnacji. W Legnicy szkoły są ciężarem nie do udźwignięcia przez obecną władzę. nie potrafią kompletnie znaleźć pieniędzy aby legnicką oświatę postawić na nogi. Świętowanie jednak uwielbiają. Czysta schizofrenia.
TED
17:28, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
To się wyprowadzić do lasu albo na łąkę biedni Caringtonowie z Karlińskiego. Nikt wam nie kazał się tam osiedlać. Od dawna było wiadomo którędy będzie przebiegała obwodnica-ale teraz najlepiej krzyczeć,że oszukani zostali.
Lca
17:27, 2026-06-25