I Liceum Ogólnokształcące wygrało Licealiadę Chłopców w piłce nożnej halowej. W finale pokonali po serii rzutów karnych Zespół Szkół Samochodowych. Trzecie miejsce zajęła Budowlanka.

W meczu o trzecie miejsce Budowlanka okazała się lepsza od VII LO, wygrywając 1:0.
Spotkanie finałowe było bardzo dobrym widowiskiem. Oba zespoły stworzyły sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych, jednak bramkarze byli bardzo dobrze dysponowani. Na prowadzenie Samochodówkę wyprowadził Tomasz Kęsik, jednak chwilę później, do wyrównania doprowadził Robert Horbal. Wynik do końca regulaminowego czasu gry nie zmienił się. Dogrywka również nie przyniosła efektu i trzeba było rozegrać rzuty karne.
W pierwszej serii najpierw pomylił się Kęsik z ZSS, a chwilę później Zieliński z I LO trafił w poprzeczkę. Do kolejnego rzutu karnego podszedł Grochowski, piłka po strzale zawodnika odbiła się od dwóch słupków i nie trafiła do siatki. Na prowadzenie wyszło I LO po pewnym strzale zawodnika. Kolejnym strzelcem był Marcin Hołod z ZSS, który się nie pomylił. I LO musiało strzelić gola, aby przypieczętować wygraną, do piłki podszedł Robert Horbal i niestety znów piłka trafiła w poprzeczkę. W czwartej serii zawodnik ZSS nie trafił bramkę. I LO wystarczyło zdobyć bramkę i wygrać, ta sztuka im się udała za sprawą Damiana Sosińskiego, który zapewnił pewnym strzałem mistrzostwo.
I LO: Damian Sosiński , Robert Horbal, Tomasz Rudziak, Łukasz Furmanek, Konrad Ziętal, Wojciech Marynowski, Daniel Baczyński, Ronald Torebko , Konrad Cieślak, Przemysław Zieliński, Grzegorz Obremski, Grzegorz Główny, trener- Krzysztof Waszkiewicz, asystent i kierownik - Mateusz Baksalara, spec od motywacji i taktyki - Dawid Kutryn
Wynik:
1. I LO
2. Zespół Szkół Samochodowych
3. Zespół Szkół Budowlanych
4. VII LO




Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Gaz w podstawówce. 204 osoby ewakuowane
Do tej szkoły chodzi trochę imigrantów z Małorosji. Ciekawa narodowość sprawczyń...
Jancio
18:44, 2026-06-22
Bił, dusił i groził matce. Trafił do aresztu
Takie peugeoty 207 to pod celą za kobietę potem dla gitów robią
StaraErka
18:25, 2026-06-22
Gaz w podstawówce. 204 osoby ewakuowane
To uczestniczki tęczowych marszów. Co roku stoją qewki z cze cze czerwonymi pu pu puszkami pod kościołami i że że żebrają na ormowca ooo oooo ofsika, POmiocie!
Do zzz
18:18, 2026-06-22
Bił, dusił i groził matce. Trafił do aresztu
Też lubisz w pupę i lejesz matkę, ci0to?
Do prawak/lewak
18:12, 2026-06-22