W sobotnim sparingu Orkan Szczedrzykowice pokonał Chojnowiankę Chojnów 3:1, natomiast porażkę zanotowała Prochowiczanka Prochowice, która uległa KP Brzeg Dolny 1:4.


Szkoleniowiec Chojnowianki wystawił w pierwszym składzie dwa nowe nabytki: Ireneusza Chrzanowskiego i Marka Wyszowskiego. W pierwszej połowie kibice nie oglądali bramek. Dopiero worek z bramkami rozwiązał się w drugiej części. Na listę strzelców wpisali się Grzegorz Kulikowski, Tomasz Syska i Paweł Rosa. Honorowe trafienie dla Chojnowianki zaliczył Fabian Gałaszkiewicz.

[FOTORELACJA]7606[/FOTORELACJA]
Orkan Szczedrzykowice – Chojnowianka Chojnów 3:1 (0:0)
Bramki: Kulikowski, Sysa, Rosa (Orkan Szczedrzykowice) oraz Gałaszkiewicz (Chojnowianka Chojnów).
Orkan Szczedrzykowice: Sinanis – Wyżga, Niewiadomski, Majka, Pazio – Śliwiński, Dudka, Kusowski, Górski, Syska – Burda.
Ponadto zagrali: Rosa, Zieliński, Kulikowski, Niewdana.
Chojnowianka Chojnów: Wyszowski - D.Polański, Korniłowicz, Jędrusiak, Haniecki - Grządkowski, Kołodziejczyk, Chrzanowski, Ł.Polański - Serkies
Ponadto zagrali: Sokołowski, Gałaszkiewicz, Baszczak, Mihułka, Zazulczak, Krasoń
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7610"}
Prochowiczanka Prochowice – KP Brzeg Dolny 1:4 (1:1)
Bramka: K. Wojciechowski (Prochowiczanka Prochowice).
Prochowiczanka: Marusiak - Gałęza, P.Kula, Baranowski, M.Kula - Majkowski, Babeczko, Cieślak, Grochowski - Azikiewicz, K. Wojciechowski.
Ponadto zagrali: Bachusz, Piwowarczyk, Kalicki, Goc.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Morda mi tam, zawistne przegrywy z kurników suporexowych na kredyt, betonowych familioków i poniemieckich kamienic z 1899 roku. Gul skacze, biedaki? Rażą w oczy nasze Tesle i Harleye przed chatami? I dobrze! Toczyć pianę i pluć jadem, przegrywy! A wszystko za gotówkę mamy!
Karrington
17:47, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Radni Koalicji Obywatelskiej boksują się o przekroczone normy hałasu z Prezydentem Legnicy, który też nomen omen jest z Koalicji Obywatelskiej. Boksują się za pieniądze legnickich podatników, chociaż w minionej kadencji zaakceptowali Plan Zagospodarowania tego terenu. Zakupili okazyjnie domy w rejonie ul. Karlińskiego. Dzięki swojej decyzji doprowadzili do zlokalizowania pomiędzy zabudową ruchu o parametrach drogi szybkiego ruchu. Nie widzieli i nadal nie widzą związku pomiędzy obecną sytuacją na ul. Karlińskiego a swoimi głosowaniami w przeszłości. Teraz domagają się aby za pieniądze legnickich podatników usuwać skutki swoich nieprzemyślanych decyzji. Mało tego. Obecnie planują przenieść DK-94 z północnych ulic Legnicy na ulice południowe wprowadzając DK-94 w centrum Piekar i ruch o parametrach autostrady. Za tą przyjemność dla piekarników chcą zapłacić GDDKiA ok. 100 mln zł z zatopionego w długach budżetu Legnicy. Traktowanie władzy jak zabawki dla własnej przyjemności źle się skończy dla Legnicy. A powinno źle skończyć się dla tej władzy. Czas przyznać się do wyborczego błędu i posprzątać ratusz. Legnica potrzebuje normalności a mieszkańcy władzy, która służy tylko mieszkańcom.
SET
17:46, 2026-06-25
Legnicki Ekonom świętuje osiem dekad historii
Skandaliczna historia. Nadmuchany balon jubileuszu, pewnie prezydent zabłyśnie swoją erudycją, a Ekonom jest na wygnaniu bez perspektywy powrotu w mury swojej szkoły. Ekonom jest wystawiony do sprzedaży. Jakie więc będą wspomnienia abiturientów i murach jakiej szkoły. Czy tej w której wygnany Ekonom dusi się, czy w wynajętej sali. Prawie wszystkie agendy podległe Aleksandrze Krzeszewskiej Zastępczyni Prezydenta albo w ruinie albo do likwidacji albo w stagnacji. W Legnicy szkoły są ciężarem nie do udźwignięcia przez obecną władzę. nie potrafią kompletnie znaleźć pieniędzy aby legnicką oświatę postawić na nogi. Świętowanie jednak uwielbiają. Czysta schizofrenia.
TED
17:28, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
To się wyprowadzić do lasu albo na łąkę biedni Caringtonowie z Karlińskiego. Nikt wam nie kazał się tam osiedlać. Od dawna było wiadomo którędy będzie przebiegała obwodnica-ale teraz najlepiej krzyczeć,że oszukani zostali.
Lca
17:27, 2026-06-25