Już czwarty mecz sparingowy mają za sobą piłkarze Konfeksu Legnica. Zespół Andrzeja Kisiela został zmiażdżony przez Górnika Złotoryja aż 0:9!

Górnik od pierwszej minuty dzielił i rządził przy Grabskiego. Do przerwy było 6:0 dla złotoryjan. Po przerwie Górnik dorzucił trzy gole i ostatecznie wygrał w Legnicy 9:0.
W następną sobotę legniczanie zagrają ostatni mecz sparingowy. Rywalem Konfeksu będzie Kuźnia Jawor. Za dwa tygodnie podopiecznych Andrzeja Kisiela czeka spotkanie Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"11567"}
Konfeks Legnica – Górnik Złotoryja 0:9 (0:6)
Konfeks Legnica: Sinanis – Trochanowski, Pazdro, Adamczewski, Winnik – Jazowiecki, Puszczyński, Martinka, Kubań - Dańczak, Wiśniewski. Po przerwie zagrał: Tamioła.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Do Karpacza znów pojedzie zabytkowy skład
Koniec zmiany w chucie Legnica. Czeba iść spać bo rano przed 5 znowu czeba wstać do roboty.
Hejter z kunic
15:44, 2026-06-26
Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy
Dziwne, nie pracują w upale!
To ja
15:26, 2026-06-26
Do Karpacza znów pojedzie zabytkowy skład
Błaźnij się dalej, analfabeto. Wszyscy uwierzą, kolENdniku. Napisz choć jedno zdanie bez błędu, tępaku bez szkoły, za to z wyciskarką. Ha ha ha!
Do ......
15:14, 2026-06-26
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Szanowni Państwo, komentarze dotyczące ulicy Karlinskiego należy uznać za prawdziwe i odzwierciedlające rzeczywiste nastroje mieszkańców naszego miasta.. Zdumiewające jest jednak to,że jakiejś tam ulicy na peryferiach miasta poświęca się tyle działań i uwagi władz miasta , za którymi idą pieniądze podatnika ,czyli każdego z nas. Problem hałasu dotyczy większości ulic w Legnicy. To, że po wybudowanej drodze będą jeździć samochody to nic zaskakującego. Wydaje się, że problem jest nagłaśniany przez osoby związane z Ratuszem ,które wykorzystują stanowiska i koneksje do swoich partukularnych interesów. Ktoś słusznie napisał,że przebieg drogi i jej charakter znany był zanim mieszkańcy podjęli decyzję o budowaniu swojego domu w tym miejscu. Trudno uwierzyć w to, że nie mieli o tym pojęcia zwłaszcza ci, którzy tam mieszkają i pracują w strukturach miasta. Wiele jest innych miejsc w Legnicy, które są chybioną inwestycją poniesioną za pieniądze podatnika a jedynym jej efektem jest terroryzowanie życia mieszkańców. Chociażby parking przy rondzie na ulicy Bielańskiej. Codzienne ryki silników, dryftowanie itp. Na apel mieszkańców o rozwiązanie problemu , chociażby instalację monitoringu miasto odpowiada ,że nie ma pieniędzy. I gdzie tu sprawiedliwość i gospodarność władz miasta?
Karol
15:03, 2026-06-26