Po bardzo słabym meczu Miedź Legnica zremisowała na własnym boisku z Olimpia Grudziądz 0:0. Dla gości jest to pierwszy punkt w tym sezonie.

W pierwszej połowie na stadionie przy Orła Białego wiało nudą. Żadna z obu ekip nie stworzyła sobie żadnej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Warta odnotowania była sytuacja z 11 min., kiedy to dwukrotnie Miedź sprawdziła Jakuba Wrąbla.
Najpierw golkiper z Grudziądza obronił strzał Paula Batina, a chwilę później uderzenie Oskara Martina minimalnie minęło bramkę gości. Ponadto swojej szansy szukał Petteri Forsell, ale potężny strzał Fina był również niecelny.
Po przerwie na pierwszy celny strzał Miedzi trzeba było czekać do 62 min., kiedy to wprowadzony chwilę wcześniej Jakub Chrzanowski mocnym strzałem z ostrego kąta starał się zaskoczyć Wrąbla. W 84 minucie zespół Ryszarda Tarasiewicza był najbliżej zdobycia upragnionego gola.
Po dośrodkowaniu Forsella i główce Batina w pięknym stylu Wrąbel uchronił Olimpię przed utratą bramki. Chwilę później Grzegorz Bartczak wpakował futbolówkę do siatki po strzale Forsella, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną pilkarza Miedzi.
Dla Olimpii był to pierwszy punkt w tym sezonie. Ekipa z Grudziądza rozgrywki rozpoczęła od dwóch porażek. Za tydzień Miedź zagra na wyjeździe z Bytovią Bytów.[FOTORELACJA]11617[/FOTORELACJA]
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 0:0
Miedź Legnica: Kapsa - Daniel, Stasiak, Midzierski, Bartczak Ż - Martin (59 Chrzanowski Ż), Rasak Ż, Garguła (67 Łuszkiewicz), Forsell, Bartkowiak - Batin.
Olimpia Grudziądz: Wrąbel - Ciechanowski, Zitko Ż, Malec Ż, Woźniak - Kłus, Kaczmarek, Łukowski (63 Angielski), Michalik, Kasperkiewicz Ż (90 Klemenz) - Kurowski (77 Nildo).
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rynek zamieni się w parkiet pod gołym niebem
Legnicki RYNEK został UWOLNIONY dla TYSIĘCY LUDZI którzy chcą TAŃCZYĆ, POZNAWAĆ LUDZI, UMAWIAĆ SIĘ NA RANDKI To wakacyjna przygoda co WEEKEND !!!!! _________________________________ BRAWO
Karington
10:14, 2026-06-25
Legnicki Ekonom świętuje osiem dekad historii
"...w eleganckich wnętrzach Sali Balowej Kryształowej"
kryształowa
10:10, 2026-06-25
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
Mam nieruchomość zaśmieconej Legnicy a i tak wolę mieszkać na wiosce obok. A legnicka karta miejska nie robi na mnie żadnego wrażenia. Komunistyczna dyskryminacja ludzi którzy pracują dlatego miasta i je tworzą mieszkając w jego okolicy.
Precz z komuną
09:44, 2026-06-25
Intrygujące SREBRO w Galerii Piastów
A biżuteria z odchodów też można zrobić?
Merde
09:40, 2026-06-25