Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Znamy nowych mistrzów Legnicy w nordic walking

red (lca.pl) 11:51, 13.04.2014 Aktualizacja: 21:34, 24.10.2025
Skomentuj Znamy nowych mistrzów Legnicy w nordic walking

W mistrzostwach Legnicy wzięła udział ponad setka zawodników i zawodniczek m.in. z Wrocławia, Ścinawy, Polkowic, Lubina, Wałbrzycha, Wołowa, Leszna, Chojnowa, Oleśnicy, Złotoryi i Kunic.

WYNIKI:

W kat.K18 zwyciężyły:
I miejsce- Weronika Machowska (Góra Kawalria)
II miejsce- Maria Mleczek (Walim)
III miejse- Katarzyna Rak (Oleśnica)

W kat. K30 zwyciężyły:
I miejsce- Marta Kozłowska (Góra)
II miejsce- Agnieszka Konaszczuk (Legnica)
III miejsce- Anna Pełczyńska (Wałbrzych)

W kat. K40 zwyciężyły:
I miejsce- Agnieszka Świercz (Ścinawa)
II miesjce- Jolanta Jezierska (Wrocław)
III miejsce- Marta Pieniążek-Walaszek (Paszowice)

W kat. K50 zwyciężyły:
I miejsce- Teresa Popasek (Góra)
II miejsce- Jolanta Gogół (Legnica)
II miejsce- Bożena Draczyńska ( Ścinawa)

W kat. K 60 zwyciężyły:
I miejsce- Jolanta Kurzawska (Lubin)
II miejsce- Krystyna Horaczewska (Ścinawa)
III miejsce- Lucyna Lulek (Ścinawa)

W kat. M18 najlepsi byli:
I miejsce- Mariusz Kwapis (Ruja)
II miejsce- Jakub Kopczyński (Jelcz-Laskowice)[FOTORELACJA]7974[/FOTORELACJA]

W kat. M30 najlepsi byli:
I miejsce- Konrad Pełczyński (Wałbrzych)
II miejsce- Marcin Romanowski (Legnica)

W kat. M40 najlepsi byli:
I miejsce- Arkadiusz Stępień (Legnica)
II miejsce- Robert Chruściel (Komorniki)
III miejsce- Sławomir Rosadziński (Leszno)

W kat. M50 najlepsi byli:
I miejsce- Bogusław Ratus (Góra)
II miejsce- Dariusz Bełdowski (Legnica)
III miejsce- Marek Kordyka (Wołów)

W kat. M60 najlepsi byli:
I miejsce- Bogusław Zmaczyński (Lubin)
II miejsce- Henryk Ambroziewicz (Legnica)
III miejsce- Mieczysław Więckowski (Legnica)

W kat. niepełnosprawnych wygrali:
I miejsce- Sylwia Kapral (Legnica)
II miejsce- Janina Stenborn (Legnickie Pole)
III miejsce- Marin Ławnikowski ( Wrocław)

W kategorii open wśród kobiet najszybsza była Teresa Pojasek, wśród panów Konrad Pełczyński. Najszybszą legniczanką została Agnieszka Konaszczuk, Najszybszy legniczanin to Arkadiusz Stępień.

(red (lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%