Za nami kolejny weekend kwietnia. Obfitował on w wiele wydarzeń sportowych. Zobaczcie nasze fotogalerie.
Piątek, 11 kwietnia 2014
[FOTORELACJA]7962[/FOTORELACJA]
[FOTORELACJA]7961[/FOTORELACJA]
XXXI Mistrzostwa Polski Strażaków.
[FOTORELACJA]7964[/FOTORELACJA]
1/4 MPJM: Siódemka Legnica - Pałac Młodzieży Tarnów 32:28.
Sobota, 12 kwietnia 2014
[FOTORELACJA]7970[/FOTORELACJA]
Piłkarze ręczni Siódemki Legnica pokonali 38:22 Victorię Tomaszów Mazowiecki i zapewnili sobie awans do półfinału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.
[FOTORELACJA]7974[/FOTORELACJA]
Arkadiusz Stępień oraz Teresa Pojasek mistrzami Legnicy w Nordic Walking.
[FOTORELACJA]7979[/FOTORELACJA]
4. liga: Miedź II Legnica - BKS Bolesławiec 2:2.
[FOTORELACJA]7980[/FOTORELACJA]
LDJ: Konfeks Legnica - Miedź Legnica 1:2 (0:1).
[FOTORELACJA]7981[/FOTORELACJA]
Klasa A. Kaczawa Bieniowice - Rodło Granowice 6:1.
[FOTORELACJA]7984[/FOTORELACJA]
III Liga: GKS Prochowiczanka Prochowice - GKS Kobierzyce 1:2.
Niedziela, 13 kwietnia 2014
[FOTORELACJA]7985[/FOTORELACJA]
Piłkarze ręczni Siódemki Legnica rozgromili 42:17 Iskrę Bydgoszcz i awansowali z 1. miejsca do półfinału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.
[FOTORELACJA]7986[/FOTORELACJA]
Klasa B: Grom Gromadzyń-Wielowieś - Cicha Woda Tyniec Legnicki 6:0.
[FOTORELACJA]7987[/FOTORELACJA]
Klasa A: Błękitni Kościelec - Rataj Paszowice 1:2.
[FOTORELACJA]7992[/FOTORELACJA]
Szczypiorniści Dziewiątki Legnica przegrali w hali przy Wierzyńskiego 20:21 z rezerwami Zagłębia Lubin i mocno skomplikowali swoją sytuację w drugoligowej tabeli.
[FOTORELACJA]7993[/FOTORELACJA]
Klasa A: Zryw Kłębanowice - Unia Miłoradzice 6:1.
[FOTORELACJA]7998[/FOTORELACJA]
Inauguracja kolejnego sezonu Pucharu Polski WKKW. Cykl ten składać się będzie z 6 Eliminacji oraz Finału, który odbędzie się w Racocie w dniach do 5 do 7 września.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
OUN -UPA na zlecenie i pod nadzorem Niemców dokonywali morderstw bezbronnych mieszkańców w większości Polaków i głównie na terenach wiejskich. Dlaczego nie przypomina się roli Niemców, z którymi Bandera współpracował, a przed wojną to właśnie Niemcy szkolili ukraińskich terrorystów, którzy właśnie przed II wojną światową mordowali także Ukraińców. Ofiarą ukraińskich terrorystów przed wojną był minister polskiego rządu zamordowany w Warszawie przez ukraińskich terrorystów wyszkolonych przez Niemców do zabijania obywateli państwa polskiego
Maxer
17:24, 2026-06-23
Dzień pamięci ofiar ludobójstwa na Kresach
Historia w mojej rodzinie tak się ułożyła, że moi pradziadkowie jak i dziadkowie zginęli na kresach band UPA .Niestety część mojej rodziny już po wojnie 1 latach 1945-46 zginęła z rąk tym razem oddziału Wolność i Niezawisłość. Moja rodzina bardzo mocno została potraktowana przez historię tych lat. Do czego doszło dzisiaj. Pan Starosta i rodzina posła Samborskiego z PSL wykorzystuje poległych Polaków do podniesienia swojego kapitału politycznego. Panie pośle wstyd mi za Pana i Pana otoczenia Nie pozwalam aby szastać moimi członkami rodziny w niecnych zamiarach. Może zacytuje tylko słowa jednego z nieżyjących już od wielu lat ,spoczywającego na pod legnickim cmentarzu Niezłomnego Bohatera Polskich Kresów kpt. "Maksa" Boże chroń nas przed taka władzą.
Patriota
17:21, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Lubię gałki. Szczególnie czerwone.
.....
16:42, 2026-06-23
Michelin docenił Villę Gretę z Dobkowa
Ciekawe czy można tam kupić opony Michelin
do autka
16:17, 2026-06-23