Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Siódemka rozstrzelana

BM(lca.pl) 17:37, 20.11.2011 Aktualizacja: 05:31, 26.10.2025
Skomentuj Siódemka rozstrzelana

Trzecioligowa drużyna Auto-Kompleksu Siódemki Legnica doznała druzgocącej porażki. We własnej hali Siódemka przegrała z Borem Oborniki Śląskie 28:40.

Prowadzona przez byłego zawodnika Miedzi, Artura Szabata drużyna z Obornik Śląskich od początku dyktowała warunki gry. Po trzech minutach goście prowadzili już 3:0. Siódemka nie poddała się jednak od razu. Podopieczni Piotra Kowalskiego zmniejszyli dystans do jednej bramki i przez kilkanaście minut grali z Obornikami jak równy z równym. Niestety woli walki i ambicji wystarczyło jedynie na dwadzieścia minut, później rywale dorzucali kolejne bramki. Do przerwy przyjezdni prowadzili już dziesięcioma trafieniami.

 

Siódemka była wyraźnie słabsza, więc zadaniem na drugą polowe było nie dać rywalowi powiększyć i tak już sporej przewagi. Jednak i z tego zadania legniczanie nie potrafili się wywiązać. Momentami Bor prowadził już nawet szesnastoma bramki. Ostatecznie Siódemka przegrała różnicą „tylko” dwunastu goli. Z trybun mecz oglądał trener Marek Motyczyński. Jednak na pewno nie mógł być zadowolony z postawy zawodników, którzy w obliczu kryzysu finansowego, mieliby dołączyć do jego ekstraklasowej drużyny.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"4014"}

Auto-Kompleks Siódemka Legnica – Bór Oborniki Śląskie 28:40 (13:23)
Siódemka: K.Wyszogrodzki, Majchrzyk – Gregor 7, Idziak 2, G. Wyszogrodzki 4, Ejsymont 4, Wingert 2, Szuszkiewicz 8, Antosik 1, Smolewski,

 

(BM(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy

Czy nie można wygasić urzędu jak MCK na Rataja i schroniska młodzieżowego? Byłyby wielomilionowe oszczędności.

TnN

12:42, 2026-06-26

W której rubryce radni wpisali diety?

Tradycyjnie na lca.pl - nie ma o czym pisać, to ultra-pisowscy "redaktorzy" rozpętują 💩-burzę. Ziieeew....

Reader's Di

11:51, 2026-06-26

W której rubryce radni wpisali diety?

W końcu powinno się potraktować "omyłkowiczów" z pełną surowością prawa. Jeżeli składają jakieś dokumenty i swoim podpisem potwierdzają prawdziwość danych to powinni przed ich złożeniem sprawdzić je przynajmniej dwa razy. A poza tym skoro tak traktują swoje oświadczenia to w jaki sposób odnoszą się do swoich obowiązków radnego, głosowań itp. Też potem będą się tłumaczyć, że nie doczytali, nie zauważyli, nie zwrócili uwagi? Za to jedno bardzo sprawnie im wychodzi, uruchamianie łapek w ocenie komentarzy.

rozbawiony

11:41, 2026-06-26

W której rubryce radni wpisali diety?

W końcu powinno się potraktować "omyłkowiczów" z pełną surowością prawa. Jeżeli składają jakieś dokumenty i swoim podpisem potwierdzają prawdziwość danych to powinni przed ich złożeniem sprawdzić je przynajmniej dwa razy. A poza tym skoro tak traktują swoje oświadczenia to w jaki sposób odnoszą się do swoich obowiązków radnego, głosować itp. Też potem będą się tłumaczyć, że nie doczytali, nie zauważyli, nie zwrócili uwagi? Za to jedno bardzo sprawnie im wychodzi, uruchamianie łapek w ocenie komentarzy.

rozbawiony

11:39, 2026-06-26

0%