Udanie rozpoczęli rywalizację w czwartej edycji IV Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików „Mikołajek Handball Cup 2011” legnickie zespoły.


Grupa A
MSPR Siódemka Legnica – TJ Sokol Nove Veseli 29:11
Siódemka: Zembrzycki, Szyjka – Niewadzi 2, Witkowski 1, Łyczko 2, Wysoczański 2, Dobrasiak 8, Zakliński 1, Kehle 2, Duda 1, Holewski 1, Siwak 4, Szaynowski 4, Achtelik 1, Stańko, Pawlicki, Palczewski.[FOTORELACJA]4029[/FOTORELACJA]
Vive Targi Kielce – MUKS 21 II Płock 30:20
Grupa B
Zagłębie Lubin – MUKS 21 I Płock 26:31
UKS Dziewiątka Legnica – ŚKPR Świdnica 28:17
Program gier na sobotę (26 listopada, hala przy ul. Wierzyńskiego):
08.00 UKS Dziewiątka Legnica – MUKS 21 I Płock
08.55 MSPR Siódemka Miedź Legnica – MUKS 21 II Płock
09.50 ŚKPR Świdnica – Zagłębie Lubin
10.45 TJ Sokol Nove Veseli – Vive Targi Kielce
11.40 Zagłębie Lubin – UKS Dziewiątka Legnica
12.35 Vive Targi Kielce – MSPR Siódemka Miedź Legnica
13.20 MUKS 21 I Płock – ŚKPR Świdnica
14.10 MUKS 21 II Płock – TJ Sokol Nove Veseli
O MIEJSCA 5-8:
16.30 4A – 3B
17.25 3A – 4B
PÓŁFINAŁY:
18.20 2A – 1B
19.15 1A – 2B
Źródło: http://www.siodemka.legnica.pl/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
nienawisc plynie z ratusza w strone mieszkancow Tarninowa, a zwlaszcza okolic orzeszkowej, kosciuszki, wojska polskiego, andersa, rataja i całego kwadratu. Zakompleksione bachory komuchów z kopernika, ktorzy dostali mieszkanka za friko za komuny dorwały sie do władzy i teraz rekompensuja swoje kompleksy i zazdrosc z młodosci, kiedy z zazdroscia patrzyli na ta Tarninów i wiedzieli,ze nie dla psa kielbasa. Teraz rekompensuja sobie budujac suporeksowe kurniki blizniaki i strugajac pseudo elyte
ogromna zazdrosc i
07:18, 2026-06-26
Do Karpacza znów pojedzie zabytkowy skład
Jak się stoi od 7.00 rano pod MOPSem, przegrywie? PS Nie potrafisz napisać poprawnie jednego zdania, tępaku?
Do .....
07:14, 2026-06-26
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Miód na moje uszy jak słyszę skowyt wszystkich nieudaczników pracujących w pobliskim kołchozie. Jeszcze tylko muszę kupić złoty kibel, żeby wylewać do niego łzy wszystkich zazdrośników!!
Zarobas z Karlinskie
07:02, 2026-06-26
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Najlepiej na tych strajkach wyszli cwaniacy i klechy.
Xsionc
06:57, 2026-06-26