Forma piłkarzy ręcznych Siódemki Miedź Legnica idzie w górę. Legniczanie pokonali w środowym meczu kontrolnym Olimpię Piekary Śląskie 27:24.

W drugiej połowie sytuacja się odwróciła. Szkoleniowiec Siódemki Miedź zaczął rotować składem, a goście w najsilniejszym zestawieniu zaczęli odrabiać straty. Ostatecznie legniczanie wygrali jednak z wymagającym przeciwnikiem 27:24, co w kontekście zbliżającego się sezonu ligowego nastraja optymistycznie.
Tak samo jak postawa testowanych zawodników. Skrzydłowy Piotr Piróg zdobył w środę cztery bramki, a na rozegraniu całkiem nieźle radził sobie Mariusz Lasak. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach obaj zwiążą się z legnickim pierwszoligowcem umową.
W bramce po raz kolejny zaprezentował się Piotr Kaczmarek z rezerw Zagłębia Lubin. Z Siódemką trenuje też nadal Bartosz Nowak. W starciu z Olimpią rozgrywający Zagłębia II nie dostał jednak na parkiecie ani minuty.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"11650"}
Siódemka Miedź Legnica - Olimpia Piekary Śląskie 27:24 (19:9)
Siódemka: Mazur, Stachurski, Kaczmarek - Szuszkiewicz 6, Antosik 4, Majewski 3, Skiba 2, Płaczek 2, Piwko 2, Wita 1, Kuta 2, Piróg 4, Lasak 1.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Mam stulejkę i nie wiem jeszcze jak to się robi z dziewczyną.
Hejter z kupą zamias
18:00, 2026-06-23
Wjazdowa idzie do remontu
bzdura - wymaga remontu . Co złego by droga była jeszcze równiejsza ???
niech robią
17:50, 2026-06-23
Rowerowy łącznik coraz bliżej
Powinni zrobić ścieżkę dla elektrycznych hulajgonistów
ścieżka Plus
17:49, 2026-06-23
Masz świadectwo z paskiem? Idź po lody
Rzeczniczka praw dziecka Monika Horna-Cieślak, absolwentka kościelnej Akademii Ignatianum i Uniwersytetu kardynała Wyszyńskiego zapewne stwierdzi tak jak w Pszczynie, że to presja i dyskryminacja. Kto wybiera na rzeczników praw dzieci absolwentów szkółek kościelnych?
Alek
17:48, 2026-06-23