Piłkarze ręczni UKS Dziewiątka pokonali 25:19 rezerwy Zagłębia Lubin w meczu 9. kolejki 2. ligi. To ich pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w Legnicy.
[FOTORELACJA]12059[/FOTORELACJA]Aż dwa miesiące czekali kibice Dziewiątki na domowe zwycięstwo swoich ulubieńców. W sobotę zespół trenerów Tomasza Dobrołowicza i Daniela Kwasińskiego w końcu wygrał i to od razu w efektownym stylu.
Sobotni mecz od początku przebiegał pod dyktando gospodarzy. Dziewiątka jeszcze przed przerwą wypracowała czterobramkową przewagę, a w drugiej połowie kontrolowała to, co działo się na parkiecie. W 54 min. gospodarze wygrywali już 24:18 i stało się jasne, że punkty zostaną w Legnicy.
Odnotujmy, że do sztabu trenerskiego Dziewiątki dołączył Daniel Kwasiński. Warto przypomnieć, że to właśnie ten szkoleniowiec ten w 2013 roku wprowadził legnicki zespół do 2. ligi.
EuCO UKS Dziewiątka Legnica - Zagłębie II Lubin 25:19 (14:10)
Dziewiątka: Wojtusik 1 - Turalik 2, Szyba 8, Mierzejewski 1, Wyszogrodzki 7, Podniżny 1, Marcin Radomski 2, Mateusz Radomski 1, Piotrowicz 1, Zemła 1, Holewski, Karnicki, Grzybek, Jedlecki, Kuryło.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wjazdowa idzie do remontu
Zabierają się za odcinek który nie wymaga jakichkolwiek prac no ale jest w centrum chyba dla tego. A nik nie popatrzy na ul Głogowska konkretnie skrzyżowanie gdzie niedługo trzeba będzie jeździć quadami bo inaczej nie da rady. Ulica która przejęła cały ciężar objazdówprzy każdym remoncie ul Leszczyńskiej najpierw most potem resztę nie wspomnę oczywiście o całej infrastrukturze skrzyżowania przy Ocenie Aldi i Gazowni. A dalej co ze Słubicka gdzie po każdorazowych deszczach stoją jeziora na drodze z kostki przy krawężnikach i dalej archaiczna ostatnia taka wiata przystankowa w legnicy przy tejże ulicy. Czy Pólnocna część miasta ma być zachowana w stylu skansen ?
JFK
08:01, 2026-06-23
Najbogatszy radny? Jedno nazwisko przyciąga uwagę
takie brednie, bajki , ha,ha
julka
00:38, 2026-06-23
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
Przyłącze gazu to jest ten kawał rury w ziemi który doprowadza gaz od gazociągu do budynku i jest zakończony zaworem zwanym kurkiem głównym i należy to do gazowni. Wszystkie rury za tym kurkiem to jest instalacja za którą odpowiada właściciel bądź zarządca budynku.
Sylwester
00:30, 2026-06-23
Kamil Drygas zostaje w Miedzi! Nowa rola
Bardzo mądry i rozsądny krok
wert
21:36, 2026-06-22