W środę w hali przy ul. Lotniczej Siódemka Miedź Legnica wyeliminowała Polską Grupę Azoty Tarnów! Zespół Pawła Wity pokonał przedstawiciela PGNiG Superligi 30:26!

Zespół z Tarnowa przyjechał do Legnicy w roli zdecydowanego faworyta. Legniczanie jednak już na początku meczu pokazali, że przedstawiciela PGNGiG Superligi się nie boją. Po dziesięciu minutach Siódemka Miedź prowadziła 6:4. Goście po kwadransie doprowadzili do wyrównania, ale to gospodarze schodzili na przerwę prowadząc 13:12, dzięki świetnej postawie m.in. Dawida Dekarza, który obronił kilka rzutów.
Po dziesięciu minutach drugiej połowy w hali przy ul. Lotniczej zapachniało niespodzianką. Siódemka Miedź wyszła na sześciobramkowe prowadzenie, którego już goście nie byli w stanie zniwelować.
Na uwagę zasługuje świetny występ także Adama Skrabanii, który rzucił osiem bramek. Pięć trafień zaliczył Kamil Mosiolek. Wśród gości najskuteczniejszy był Rennosuke Tokuda (dziewięć bramek).
Siódemka Miedź Legnica – Grupa Azoty Tarnów 30:26 (13:12)
Siódemka Miedź Legnica: Dekarz 1, Stachurski – Majewski 5, Przybylak, Płaczek 2, Kowalik 1, Jaśkowski 4, Skrabania 8, Piwko, Drozdalski, Wychowaniec 2, Mosiołek 5, Paterek 2. Kary: 12 min.
Grupa Azoty Tarnów: Barnaś, Małecki – Tokuda 9, Grabowski 1, Jewuła 1, Wojdan 3, Sanek 1, Tarcijonas 2, Kowalik, Landim 4, Dadej 2, Kużdeba, Kedzo, Pedryc 1, Grozdek 1. Kary: 14 min.

::video{"type":"single","item":"9407"}
Anonimowy Gość09:00, 19.02.2020
Byłem, widziałem... GRATULUJĘ!!!
Anonimowy Gość10:00, 19.02.2020
świetny mecz i taki sam doping brawo
Anonimowy Gość10:00, 19.02.2020
Nasz Bramkarz z dużą skutecznością!. To pomogło bardzo.
Anonimowy Gość07:00, 20.02.2020
To co w bramce robił Dekarz to mega klasa cały zespół zagrał dobre Zawody teraz mogli by trafić zagłębie jak wygra z pogonia i ich ubić he jedyny cyrk to padajacy deszcz na parkiet co za łeb nie zamknął dachu jak na narodowym he
Anonimowy Gość07:00, 20.02.2020
Nawet w piłce ręcznej macie kompleks Zagłębia.
Anonimowy Gość11:00, 20.02.2020
Brawo Siódemka, wierzyłem w Was
Anonimowy Gość11:00, 20.02.2020
utrzymać ten skład plus 2 - 3 wzmocnienia i spokojnie można walczyć w Ekstraklasie
Anonimowy Gość11:00, 20.02.2020
[quote="Gość"]utrzymać ten skład plus 2 - 3 wzmocnienia i spokojnie można walczyć w Ekstraklasie[/quote]
Pamiętam czasy kiedy w Ekstraklasie grały Miedż, Chrobry Zagłębie i Śląsk
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W której rubryce radni wpisali diety?
Tradycyjnie na lca.pl - nie ma o czym pisać, to ultra-pisowscy "redaktorzy" rozpętują 💩-burzę. Ziieeew....
Reader's Di
11:51, 2026-06-26
W której rubryce radni wpisali diety?
W końcu powinno się potraktować "omyłkowiczów" z pełną surowością prawa. Jeżeli składają jakieś dokumenty i swoim podpisem potwierdzają prawdziwość danych to powinni przed ich złożeniem sprawdzić je przynajmniej dwa razy. A poza tym skoro tak traktują swoje oświadczenia to w jaki sposób odnoszą się do swoich obowiązków radnego, głosowań itp. Też potem będą się tłumaczyć, że nie doczytali, nie zauważyli, nie zwrócili uwagi? Za to jedno bardzo sprawnie im wychodzi, uruchamianie łapek w ocenie komentarzy.
rozbawiony
11:41, 2026-06-26
W której rubryce radni wpisali diety?
W końcu powinno się potraktować "omyłkowiczów" z pełną surowością prawa. Jeżeli składają jakieś dokumenty i swoim podpisem potwierdzają prawdziwość danych to powinni przed ich złożeniem sprawdzić je przynajmniej dwa razy. A poza tym skoro tak traktują swoje oświadczenia to w jaki sposób odnoszą się do swoich obowiązków radnego, głosować itp. Też potem będą się tłumaczyć, że nie doczytali, nie zauważyli, nie zwrócili uwagi? Za to jedno bardzo sprawnie im wychodzi, uruchamianie łapek w ocenie komentarzy.
rozbawiony
11:39, 2026-06-26
Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy
w Winkelmanie ludzie pracują po 12 godzin
malik
11:30, 2026-06-26