Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Siódemka Miedź melduje się w ćwierćfinale!

AC(lca.pl) 20:54, 19.02.2020 Aktualizacja: 15:43, 18.10.2025
Skomentuj Siódemka Miedź melduje się w ćwierćfinale!

W środę w hali przy ul. Lotniczej Siódemka Miedź Legnica wyeliminowała Polską Grupę Azoty Tarnów! Zespół Pawła Wity pokonał przedstawiciela PGNiG Superligi 30:26!

Środowe zwycięstwo nie byłoby możliwe, gdyby nie kapitalna postawa Dawida Dekarza. Legnicki bramkarz otrzymał po meczu nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania.

Zespół z Tarnowa przyjechał do Legnicy w roli zdecydowanego faworyta. Legniczanie jednak już na początku meczu pokazali, że przedstawiciela PGNGiG Superligi się nie boją. Po dziesięciu minutach Siódemka Miedź prowadziła 6:4. Goście po kwadransie doprowadzili do wyrównania, ale to gospodarze schodzili na przerwę prowadząc 13:12, dzięki świetnej postawie m.in. Dawida Dekarza, który obronił kilka rzutów.

Po dziesięciu minutach drugiej połowy w hali przy ul. Lotniczej zapachniało niespodzianką. Siódemka Miedź wyszła na sześciobramkowe prowadzenie, którego już goście nie byli w stanie zniwelować.

Na uwagę zasługuje świetny występ także Adama Skrabanii, który rzucił osiem bramek. Pięć trafień zaliczył Kamil Mosiolek. Wśród gości najskuteczniejszy był Rennosuke Tokuda (dziewięć bramek).


Siódemka Miedź Legnica – Grupa Azoty Tarnów 30:26 (13:12)

Siódemka Miedź Legnica: Dekarz 1, Stachurski – Majewski 5, Przybylak, Płaczek 2, Kowalik 1, Jaśkowski 4, Skrabania 8, Piwko, Drozdalski, Wychowaniec 2, Mosiołek 5, Paterek 2. Kary: 12 min.

Grupa Azoty Tarnów: Barnaś, Małecki – Tokuda 9, Grabowski 1, Jewuła 1, Wojdan 3, Sanek 1, Tarcijonas 2, Kowalik, Landim 4, Dadej 2, Kużdeba, Kedzo, Pedryc 1, Grozdek 1. Kary: 14 min.

Szczegóły wkrótce.

[FOTORELACJA]16510[/FOTORELACJA]

::video{"type":"single","item":"9407"}

(AC(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Byłem, widziałem... GRATULUJĘ!!!

09:00, 19.02.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

świetny mecz i taki sam doping brawo

10:00, 19.02.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Nasz Bramkarz z dużą skutecznością!. To pomogło bardzo.

10:00, 19.02.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

To co w bramce robił Dekarz to mega klasa cały zespół zagrał dobre Zawody teraz mogli by trafić zagłębie jak wygra z pogonia i ich ubić he jedyny cyrk to padajacy deszcz na parkiet co za łeb nie zamknął dachu jak na narodowym he

07:00, 20.02.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Nawet w piłce ręcznej macie kompleks Zagłębia.

07:00, 20.02.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Brawo Siódemka, wierzyłem w Was

11:00, 20.02.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

utrzymać ten skład plus 2 - 3 wzmocnienia i spokojnie można walczyć w Ekstraklasie

11:00, 20.02.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Gość"]utrzymać ten skład plus 2 - 3 wzmocnienia i spokojnie można walczyć w Ekstraklasie[/quote]

Pamiętam czasy kiedy w Ekstraklasie grały Miedż, Chrobry Zagłębie i Śląsk

11:00, 20.02.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

W której rubryce radni wpisali diety?

Tradycyjnie na lca.pl - nie ma o czym pisać, to ultra-pisowscy "redaktorzy" rozpętują 💩-burzę. Ziieeew....

Reader's Di

11:51, 2026-06-26

W której rubryce radni wpisali diety?

W końcu powinno się potraktować "omyłkowiczów" z pełną surowością prawa. Jeżeli składają jakieś dokumenty i swoim podpisem potwierdzają prawdziwość danych to powinni przed ich złożeniem sprawdzić je przynajmniej dwa razy. A poza tym skoro tak traktują swoje oświadczenia to w jaki sposób odnoszą się do swoich obowiązków radnego, głosowań itp. Też potem będą się tłumaczyć, że nie doczytali, nie zauważyli, nie zwrócili uwagi? Za to jedno bardzo sprawnie im wychodzi, uruchamianie łapek w ocenie komentarzy.

rozbawiony

11:41, 2026-06-26

W której rubryce radni wpisali diety?

W końcu powinno się potraktować "omyłkowiczów" z pełną surowością prawa. Jeżeli składają jakieś dokumenty i swoim podpisem potwierdzają prawdziwość danych to powinni przed ich złożeniem sprawdzić je przynajmniej dwa razy. A poza tym skoro tak traktują swoje oświadczenia to w jaki sposób odnoszą się do swoich obowiązków radnego, głosować itp. Też potem będą się tłumaczyć, że nie doczytali, nie zauważyli, nie zwrócili uwagi? Za to jedno bardzo sprawnie im wychodzi, uruchamianie łapek w ocenie komentarzy.

rozbawiony

11:39, 2026-06-26

Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy

w Winkelmanie ludzie pracują po 12 godzin

malik

11:30, 2026-06-26

0%