Siatkarze Ikara Legnica nie zawiedli. Pokonali we własnej hali 3:0 Ogień Żmigród i na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek fazy zasadniczej zajmują 2. miejsce w tabeli.

- Goście przyjechali bez dwóch groźnych atakujących. Mimo to postawili się nam w pierwszej partii. Moi zawodnicy wyszli na mecz bardzo spięci. Na szczęście później wyluzowali się i pokazali, że są zdecydowanie lepszą drużyną od rywala - mówi trener Bogusław Pieluch.
Wbrew przedmeczowym zapowiedziom w spotkaniu z Ogniem wystąpił jednak Marcin Śliwa. - Zacisnął zęby i wyszedł na parkiet - chwali swojego gracza Pieluch.
Za tydzień, na zakończenie zmagań w grupie, Ikar zagra na wyjeździe z Pogonią Góra. Jeśli wygra z najsłabszym zespołem w tabeli, zajmie 2.miejsce i awansuje do finałowej czwórki dolnośląskiej 3. ligi.[FOTORELACJA]7575[/FOTORELACJA]
Ikar Legnica - Ogień Żmigród 3:0 (22, 10, 19)
Ikar: Młotek, Maksymiuk, Izba, Śliwa, Malec, Kupiński - Duda oraz Koncewicz.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
nienawisc plynie z ratusza w strone mieszkancow Tarninowa, a zwlaszcza okolic orzeszkowej, kosciuszki, wojska polskiego, andersa, rataja i całego kwadratu. Zakompleksione bachory komuchów z kopernika, ktorzy dostali mieszkanka za friko za komuny dorwały sie do władzy i teraz rekompensuja swoje kompleksy i zazdrosc z młodosci, kiedy z zazdroscia patrzyli na ta Tarninów i wiedzieli,ze nie dla psa kielbasa. Teraz rekompensuja sobie budujac suporeksowe kurniki blizniaki i strugajac pseudo elyte
ogromna zazdrosc i
07:18, 2026-06-26
Do Karpacza znów pojedzie zabytkowy skład
Jak się stoi od 7.00 rano pod MOPSem, przegrywie? PS Nie potrafisz napisać poprawnie jednego zdania, tępaku?
Do .....
07:14, 2026-06-26
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Miód na moje uszy jak słyszę skowyt wszystkich nieudaczników pracujących w pobliskim kołchozie. Jeszcze tylko muszę kupić złoty kibel, żeby wylewać do niego łzy wszystkich zazdrośników!!
Zarobas z Karlinskie
07:02, 2026-06-26
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Najlepiej na tych strajkach wyszli cwaniacy i klechy.
Xsionc
06:57, 2026-06-26