Siatkarze Ikara Legnica pokonali 3:1 Gwardię Wrocław w meczu grupy finałowej Dolnośląskiej Ligi Kadetów. Zespół trenera Pawła Murdzy rozegrał świetny mecz.

- Wygraliśmy dosyć łatwo i w efektownym stylu. Moja drużyna zagrała bardzo dobre zawody. Stąd nagroda w postaci kompletu punktów. Słowa uznania należą się szczególnie Kacprowi Szymonikowi, który pierwszy raz w tym sezonie zagrał na libero - mówi trener Paweł Murdza.
Było to drugie zwycięstwo kadetów Ikara w rundzie finałowej. Za tydzień legniczanie zmierzą się na wyjeździe z Bielawianką. W pierwszym spotkaniu przy Głogowskiej Ikar pewnie wygrał 3:0.
- Stać nas na mistrzostwo Dolnego Śląska. Należy jednak podkreślić, że ta grupa finałowa złożona jest z czterech bardzo wyrównanych zespołów. Zostały jeszcze trzy spotkania i wszystko może się w nich zdarzyć - twierdzi trener Murdza.[FOTORELACJA]7603[/FOTORELACJA]
Ikar Legnica - Gwardia Wrocław 3:1 (15, -24, 13, 14)
Ikar: Szymonik - Grzeszczuk, Hołyński, Michalski, Jasiński, Żukrowski, Drelinkiewicz oraz Madarasz.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Legnicki Ekonom świętuje osiem dekad historii
A tablica to będzie w miejscu wygnania czy w zdezintegrowanej przez prezydenta siedzibie?
honny
10:33, 2026-06-25
Rynek zamieni się w parkiet pod gołym niebem
Legnicki RYNEK został UWOLNIONY dla TYSIĘCY LUDZI którzy chcą TAŃCZYĆ, POZNAWAĆ LUDZI, UMAWIAĆ SIĘ NA RANDKI To wakacyjna przygoda co WEEKEND !!!!! _________________________________ BRAWO
Karington
10:14, 2026-06-25
Legnicki Ekonom świętuje osiem dekad historii
"...w eleganckich wnętrzach Sali Balowej Kryształowej"
kryształowa
10:10, 2026-06-25
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
Mam nieruchomość zaśmieconej Legnicy a i tak wolę mieszkać na wiosce obok. A legnicka karta miejska nie robi na mnie żadnego wrażenia. Komunistyczna dyskryminacja ludzi którzy pracują dlatego miasta i je tworzą mieszkając w jego okolicy.
Precz z komuną
09:44, 2026-06-25