Trzecioligowy Ikar Legnica wygrał we własnej hali 3:0 z KS Jelenia Góra. Podopieczni trenera Pawła Murdzy problemy mieli tylko w trzecim secie sobotniego spotkania.

Warto odnotować, że po raz pierwszy w tym sezonie w składzie Ikara pojawił się Arkadiusz Duda. Powrót libero do legnickiej drużyny okazał się udany. Duda był bowiem jednym z najlepszych zawodników na parkiecie.
- Cieszymy się ze zwycięstwa, bo powinno ono drużynie dać pozytywny impuls i więcej wiary w swoje możliwości. Sam poziom gry jednak cieszy mniej. Trochę dostosowaliśmy się do słabego, trzeba przyznać, przeciwnika - mówi trener Paweł Murdza.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"11909"}
Ikar Legnica - KS Jelenia Góra 3:0 (16, 16, 22)
Ikar: Smętek, Kupiński, Wolak, Szaynowski, Chomąt, Dziadulewicz - Duda oraz Niewiadomski.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Miód na moje uszy jak słyszę skowyt wszystkich nieudaczników pracujących w pobliskim kołchozie. Jeszcze tylko muszę kupić złoty kibel, żeby wylewać do niego łzy wszystkich zazdrośników!!
Zarobas z Karlinskie
07:02, 2026-06-26
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Najlepiej na tych strajkach wyszli cwaniacy i klechy.
Xsionc
06:57, 2026-06-26
Jest przetarg na remont ulicy Górniczej w Legnicy
Kiedy Senatorska ? Droga wstydu niektórzy nazywają ją ulicą Dentystów polskich.
Adsp
06:55, 2026-06-26
Do Karpacza znów pojedzie zabytkowy skład
Jak się wstaje o 5 rano patusie?
Do stul ryj
06:54, 2026-06-26