Na kąpielisku Kormoran Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zorganizował Turniej Siatkówki Plażowej Bez Skarpet. Znamy wyniki rywalizacji.

W kategorii open najlepszy okazał się duet o nazwie "Odwołujemy" (Maciek Szaynowski, Jakub Popiwczak). Na podium stanęły też zespoły "Kacpery" (Kacper Pańczyk, Jakub Jaworski) oraz "Artury" (Mateusz Michalski, Artur Bieniek).
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"14483"}
Anonimowy Gość06:00, 26.06.2018
O co chodzi z tą grą bez skarpet? Autor artykułu tego nie wyjaśnił.
Czyżby w siatkówkę plażową grywało się dotąd w skarpetach?
Anonimowy Gość07:00, 26.06.2018
Autor artykułu też nie wiedział i dlatego nie napisał o skarpetach.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Jestem analfabetomi nawet jednego zdania nie napisze bez błendu. Tak jak nie zaspiewam kolendy bom tłuk bez szkoły. Ale warzne ze tusk przywrucił mojemu papie ubekowi emeryturke
.....
20:27, 2026-06-23
Dlaczego Dzieci potrzebują swobody?
Zabawa żywnością to zły pomysł szczególnie że te zajęcia są płatne a ceny są dość wygórowane.
nie nie
20:19, 2026-06-23
Emerytury po waloryzacji. To warto sprawdzić
Po co wysyłać tyle pism pocztą ? Czy nie można zrobić tego inaczej ??? Maja tam niepotrzebne miliony na taką wysyłkę ? Jakiś czas temu robotnicy ZUS strajkowali... bo maja małe pensje.
dziwne
20:18, 2026-06-23
Na Młynarskiej bez gazu i reakcji spółdzielni
Nie tylko na Młynarskiej odcięli gaz na Jaworzyńskiej również,od 11 czerwca jesteśmy bez ciepłej wody i gotowania, nie uzgodnili ze wspólnotą, swoją część poza budynkiem zrobili ,zakręcili i mają gdzieś, wspólnota w ciągu jednej doby przeprowadziła szczelność, oni myślą że tylko oni pracują. Oczywiście gaz to poważna sprawa ale organizacyjnie można to lepiej ogarnąć. Małe dzieci,ludzie po zabiegach , WSTYD dla gazowni.
Wkurzeni
19:55, 2026-06-23