
W takie dni aż chce się uciec z rozgrzanego miasta. Nad Jeziorem Kunickim czeka plaża, woda i ten luźny klimat, którego latem szuka się najbardziej. Nie trzeba planować wielkiej wyprawy. Wystarczy wpaść do Kunic, znaleźć miejsce nad jeziorem i pozwolić sobie na chwilę odpoczynku.
Właśnie w takim klimacie działa Posejdon Beach Bar. To miejsce, w którym można zatrzymać się na chłodnego drinka, lemoniadę, aromatyczną kawę, lody albo gofra. Dla tych, którzy przyjeżdżają głodni, jest też street food Szama u Bara, czyli coś konkretniejszego do zjedzenia między plażowaniem, spacerem i rozmowami nad wodą.
Można przysiąść na dłużej, złapać cień, popatrzeć na jezioro i po prostu zwolnić. W dzień sprawdzi się na rodzinny wypad albo spotkanie ze znajomymi, a wieczorem ma ten klimat, dla którego warto zostać do zachodu słońca.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"25364"}
Posejdon Beach Bar w Kunicach to propozycja dla tych, którzy lubią lato bez zbędnego kombinowania. Jest woda, plaża, coś dobrego do picia i jedzenia, a do tego atmosfera, która sama robi plan na popołudnie. Można przyjechać po pracy, wyskoczyć z dziećmi, spotkać się z przyjaciółmi albo po prostu zrobić sobie małą przerwę od codzienności.
W menu czekają drinki oczywiście bezalkoholowe, kawa, gofry, lody i street food, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jedni wybiorą zimny napój i leżenie nad wodą, inni kawę z widokiem na jezioro, a jeszcze inni coś na ząb po kąpieli albo spacerze. Do tego dochodzą zachody słońca, które nad Jeziorem Kunickim potrafią naprawdę zatrzymać na chwilę.
Przy takiej pogodzie warto jednak pamiętać o rozsądku. Woda do picia, nakrycie głowy i odpoczynek od pełnego słońca to podstawa, szczególnie jeśli planujemy zostać nad jeziorem dłużej. Lato ma smakować dobrze, a nie kończyć się walką z upałem.
Jeśli więc szukacie miejsca na letnie spotkanie, spokojny chill nad wodą albo wieczór z wakacyjnym klimatem, Posejdon Beach Bar w Kunicach jest jednym z tych adresów, które warto mieć pod ręką.
.......11:47, 27.06.2026
Drogo,brudno i śmierdzi z bajora.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mijali rower przy drodze. Nikt nie reagował
Jesteś w stanie napisać jakiekolwiek zdanie bez błędów, matole bez szkoły?? Jesteś aż takim głąbem??
Do analfabety ......
12:39, 2026-06-27
Mijali rower przy drodze. Nikt nie reagował
Zapewne Pedau Rafau by mu POmógł! Pewnie by go doktorek Dawidek ratował w VIP saloniku w szpitalu południowym. Do budy, przygłupy!
Do ...... i Alek
12:34, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
A co z psami w schronisku??
Kamila z Kłodzka
12:30, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
3 stopień to już kryzys. DPS-y zabezpieczone? Szpital nie potrzebuje pomocy? Mamy jakieś punkty w mieście, gdzie seniorzy mogą się ochłodzić? Pan kierownik miasta zwołał posiedzenie powiatowego centrum czy kręci rolkę? Oczywiście z apelem o pozostanie w domu a nie wudział w koncercie, bo o to prosimy mieszkańców podczas 3-ki...
lipa
12:23, 2026-06-27