Podopieczni Młodzieżowego Centrum Kultury zaprezentowali się na koncercie inaugurującym Legnicką Jesień Miedzianą. W trakcie koncertu odbyło się też podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Legnicka jesień”.

Koncert był również okazją do wspomnień o zmarłej niedawno Joannie Wojciechowskiej, która aktywnie włączała się w działania podejmowane przez Towarzystwo Miłośników Legnicy „Pro Legnica” . A wspominały ją jej koleżanki Jolanta Trawnik, Mirosława Jujeczko, Antonina Trawnik.
W konkursie „Legnicka jesień” w kategorii przedszkola nagrody otrzymali: Joanna Jeżewska, Maja Cichoń, Nadia Żurawska, Laura Kozieł, Ola Duda, Laura Puczyńska, Agata Poduchowicz.
W kategorii klas 1 – 3 Szkół Podstawowych nagrodzeni zostali: Julia Kurowska, Krzysztof Janik, Hanna Ślusarz, Maja Tarkowska, Marta Szczygieł, Lena Waluś, Lila Koblańska, Oliwia Owczarek, Marta Kamska, Wojciech Lewandowski, Nikola Trojnacka, Natalia Kurtasz, Jagoda Kozubska, Adela Małysa, Emilia Wietrzyńska, Gabriela Szawłowska, Małgorzata Miklosz, Zuzanna Zajko, Mateusz Broński , Oliwia Kościelna, Julia Lech, Ada Kurek, Joanna Wiłkomirska, Maria Poleszczuk.
W kategorii klas 4 – 6 Szkół Podstawowych nagrody otrzymali: Patrycja Woźniak, Maja Guzdek, Wiktoria Grządkowska, Hanna Galicka, Hanna Bohun, Dawid Ceśla.
Nagrodzeni w kategorii Gimnazja to: Maria Franczyk, Weronika Brożyna, Grzegorz Wołyczko, Dominika Wesoły, Joanna Wesoły, Grzegorz Senko.
Dodać należy, że koncert odbył się pod patronatem prezydenta Legnicy pana. W organizację włączyło się również Towarzystwo Miłośników Legnicy „Pro Legnica”. Organizatorem konkursu plastycznego było Młodzieżowe Centrum Kultury.[FOTORELACJA]11856[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
A po co w Prochowicach basen? Macie msze,uroczyste festyny z udziałem familii z Rogowa itp. To ma wam wystarczyć i chwalić władzę czyli najlepszą burmistrz miasta pod słońcem.
......
13:44, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
W Prochowicach natomiast w okresie wakacji będzie remontowany basen. Gratulacje za pomysł dla burmistrza i dyrektora POKIS . Proponuje wręczyć im za to nagrodę Nobla ,Redaktor Holecka czekamy na artykuł na portalu. Super widomość. Będzie kasa .
Prochowiczanka
13:29, 2026-06-24
Tydzień kontroli pokazał, kto nadal igra z prawem
PAŃSTWO POLICYJNE I KOMUNA KWITNIE!!! UKŁAD ZAMKNIĘTY WSZYSTKICH INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH!!! DRUGA BIAŁORUŚ
PRECZ Z KOMUNĄ!!!
13:20, 2026-06-24
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
fajny skrót, będzie można grzać hulajnogą
familok z Piekar
11:31, 2026-06-24