Grubo ponad stu niepełnosprawnych wzięło udział w imprezie zatytułowanej „Marszem po zdrowie”. Impreza odbyła się w Brenniku.

„Marszem po zdrowie” to okazja nie tylko do aktywnego wypoczynku, ale także do dobrej zabawy w miłym gronie. Biorą w niej udział podopieczny niepełnosprawni z powiatu i miasta. Maszerują pod czujnym okiem specjalistów nordic walking. Udział w tegorocznej zapowiedziało ponad 170 osób. Organizatorzy obawiali się o frekwencję ze względu na pogodę. Okazało się jednak, że ta nikomu nie była straszna. Na starcie stawili się prawie wszyscy.
Po rozgrzewce z Beatą i Markiem Drapikowskimi, wszyscy wyruszyli na trasę. Pokonali ją bardzo dzielnie i na mecie każdy otrzymał medal za pierwsze miejsce, bo tylko takie było przewidziane da uczestników. Po zakończeniu marszu zabawa odbywała się dalej. Był poczęstunek i wspólne tańce.[FOTORELACJA]11858[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
fajny skrót, będzie można grzać hulajnogą
familok z Piekar
11:31, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
.... a , gdzie piękne fontanny w działaniu , ufundowane przez Rajców Miejskich ?? oczywiście tych przed wojennych - tych prawdziwych !! - od tych obecnych pasożytów , to nawet nic nie oczekiwać - to za dużo ! ! ! Dbanie o zabytki to wyzwanie dla kierownika miasta ! - tak wiemy , wiemy ! to nie jego bajka !
gupi
11:19, 2026-06-24
XXXI Turniej im. Włodzimierza Jantury już w sobotę
W takie upały to za bardzo nie pograją.
.....
10:45, 2026-06-24
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Gdzieś ktoś coś... szkoda czasu na czytanie
Wowo
10:01, 2026-06-24