Podczas gdy normalni legniczanie w czynie społecznym sprzątają park, inni go dobijają. Sami zresztą zobaczcie!
[FOTORELACJA]1587[/FOTORELACJA]W czwartek popołudniu ktoś podpalił gałęzie, które leżały w parku obok bocznego boiska! Na szczęśćie szybka interwencja straży pożarnej zapobiegła tragedii.
Inny kretyn, bo inaczej takich ludzi nazwać nie można, pociął piłą stuletni jesion stojący w okolicach Koziego Stawu. Jak powiedzieli nam pracownicy LPGK, drzewo uratować będzie bardzo trudno.


Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
jak to byli ukrainskie scierwa to super wiadomosc
n nmuyud
11:55, 2026-06-28
Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w mieszkaniu
Piękna śmierć, umarli robiąc to co kochali najbardziej
Doborowy_Prestigitat
11:54, 2026-06-28
Sparingowa porażka Miedzi z Zagłębiem Lubin
Panie trenerze zabawy z piłką na polu karnym bardzo często kończą się tak jak w meczu z Zagłębiem. Dwie z trzech bramek to efekt pańskiej wizji gry Miedzianki. Nie wróżę sukcesów tym sposobem gry.
PIŁ
11:19, 2026-06-28
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
zrobić progi spowalniające jak na ulicy Powstańców Śąskich co 100 metrów i będzie spokój hi hi hi hi hi
L.l.l.
11:01, 2026-06-28