Jak co roku, 2 maja w legnickim rynku pojawiły się senator Dorota Czudowska oraz posłanka Ewa Szymańska, które wręczały przechodniom biało-czerwone flagi. Potem parlamentarzystki ruszyły w teren.

Parlamentarzystki Prawa i Sprawiedliwości zachęcały w środę legniczan do tego, by narodowe flagi na ich domach wisiały nie tylko w majowe święto, ale przez cały rok, w którym obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości.
- Nasza biało-czerwona flaga symbolizuje krew i chwałę. Powinniśmy pamiętać o tych, którzy krew za naszą wolność przelali i cieszyć się, że mamy wolną Polskę. Mamy więc powody do świętowania – mówiła w legnickim rynku senator Czudowska.[FOTORELACJA]14234[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość07:00, 02.05.2018
Dzisiaj te dwie parlamentarzystki dużo mówią o wolnej Polsce i powodach do świętowania.
Co one robiły na początku lat 80, kiedy cały naród w wielkim zrywie walczył o wolną Polskę?
Może ja czegoś nie wiem, ale z nazwiskami tych parlamentarzystek w Legnicy w tamtych czasach się nie spotkałem.
To samo powiedziałbym o wielu innych dzisiejszych działaczach PiS-u i Kościoła.
Wiem co piszę, bo w tamtych czasach brałem udział w wielu zebraniach, strajkach i niemal cały dzień siedziałem na dalekopisach przy ulicy Jordana.
Anonimowy Gość08:00, 02.05.2018
[quote="portal"]Jak co roku, 2 maja w legnickim rynku pojawiły się senator Dorota Czudowska oraz posłanka Ewa Szymańska, które wręczały przechodniom biało-czerwone flagi. Potem parlamentarzystki ruszyły w teren.[url]http://fakty.lca.pl/legnica,news,69903,Flagi_dla_legniczan_od_parlamentarzystek_PiS.html[/url][/quote]
Gościu w zielonej marynarce... Znajdź kobietę, melanż kolorów poraża. I coś ci się do głowy przykleiło... Głupota?
Anonimowy Gość08:00, 02.05.2018
[quote="Gość"]Dzisiaj te dwie parlamentarzystki dużo mówią o wolnej Polsce i powodach do świętowania.
Co one robiły na początku lat 80, kiedy cały naród w wielkim zrywie walczył o wolną Polskę?
Może ja czegoś nie wiem, ale z nazwiskami tych parlamentarzystek w Legnicy w tamtych czasach się nie spotkałem.
To samo powiedziałbym o wielu innych dzisiejszych działaczach PiS-u i Kościoła.
Wiem co piszę, bo w tamtych czasach brałem udział w wielu zebraniach, strajkach i niemal cały dzień siedziałem na dalekopisach przy ulicy Jordana.[/quote]
co robila pani Czudowska nie mam pojecia,
pani Szymanska pracowala w skarbowce zdaje sie i rodzila dzieci bo to byl jej czas bycia matka, na pewno nie zajmowala sie politka
Anonimowy Gość09:00, 02.05.2018
Jeżeli one obie w tamtym okresie nic nie robiły (poza pracą) , to dzisiaj nie mają prawa udawać wielkie patriotki i biegać z flagami. Niech lepiej na początek razem z PiS-em i Kościołem przestaną kompromitować Polskę.
Anonimowy Gość09:00, 02.05.2018
[quote="Gość"]Jeżeli one obie w tamtym okresie nic nie robiły (poza pracą) , to dzisiaj nie mają prawa udawać wielkie patriotki i biegać z flagami. Niech lepiej na początek razem z PiS-em i Kościołem przestaną kompromitować Polskę.[/quote]
Koleżko, jeśli ktokolwiek kompromituje to ty wraz z PO i KOD-em.
Anonimowy Gość01:00, 03.05.2018
Super akcja, popieram i pochwalam.
Anonimowy Gość03:00, 03.05.2018
[quote="Gość"][quote="Gość"]Jeżeli one obie w tamtym okresie nic nie robiły (poza pracą) , to dzisiaj nie mają prawa udawać wielkie patriotki i biegać z flagami. Niech lepiej na początek razem z PiS-em i Kościołem dobrze powiedziane
Anonimowy Gość04:00, 03.05.2018
Wstydu nie mają te wstrętne Stare baby. Bezmyślnie głosują w sejmie i senacie przeciwko Polsce a tutaj odgrywają wielkie patriotki
Anonimowy Gość06:00, 03.05.2018
[quote="Gość"]Wstydu nie mają te wstrętne Stare baby. Bezmyślnie głosują w sejmie i senacie przeciwko Polsce a tutaj odgrywają wielkie patriotki[/quote]
Co się głupku czepiasz naszych parlamentarzystek? Wykonują dobrą robotę.
Anonimowy Gość07:00, 03.05.2018
[quote="Gość"]Jeżeli one obie w tamtym okresie nic nie robiły (poza pracą) , to dzisiaj nie mają prawa udawać wielkie patriotki i biegać z flagami. Niech lepiej na początek razem z PiS-em i Kościołem przestaną kompromitować Polskę.[/quote]
Naćpałeś się znowu czubku?
Anonimowy Gość07:00, 03.05.2018
Legnica przeprasza za te dwa popychadla kurd.upla
Anonimowy Gość07:00, 03.05.2018
[quote="Gość"]Wstydu nie mają te wstrętne Stare baby. Bezmyślnie głosują w sejmie i senacie przeciwko Polsce a tutaj odgrywają wielkie patriotki[/quote]
Sprzedały honor za kasę.
Anonimowy Gość08:00, 03.05.2018
Sekta która caly czas łamie Konstytucję świętuje flagę Polski?
Anonimowy Gość08:00, 03.05.2018
Najpierw napluły na konstytucję i flagę, a teraz ją nam dają, co za szmaciarstwo.
Anonimowy Gość08:00, 03.05.2018
[quote="Gość"]Najpierw napluły na konstytucję i flagę, a teraz ją nam dają, co za szmaciarstwo.[/quote]
To jest cały PIS. Zaklamany i obludny
Anonimowy Gość09:00, 03.05.2018
[quote="Gość"][quote="Gość"]Najpierw napluły na konstytucję i flagę, a teraz ją nam dają, co za szmaciarstwo.[/quote]
To jest cały PIS. Zakłamany i obłudny[/quote]
Anonimowy Gość10:00, 04.05.2018
Głosują przeciw rozwojowi legnicy na rzecz warszawy a teraz promują się dwie dewoty...oto hipokryzja pisu.
Anonimowy Gość10:00, 04.05.2018
Głosują przeciw rozwojowi legnicy na rzecz warszawy a teraz promują się dwie dewoty...oto hipokryzja pisu.
Anonimowy Gość10:00, 04.05.2018
Głosują przeciw rozwojowi legnicy na rzecz warszawy a teraz promują się dwie dewoty...oto hipokryzja pisu.
Anonimowy Gość10:00, 04.05.2018
[quote="Gość"][quote="Gość"][quote="Gość"]Najpierw napluły na konstytucję i flagę, a teraz ją nam dają, co za szmaciarstwo.[/quote]
To jest cały PIS. Zakłamany i obłudny[/quote][/quote]
Napisal POwski ch.. i zdrajca narodu polskiego
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
fajny skrót, będzie można grzać hulajnogą
familok z Piekar
11:31, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
.... a , gdzie piękne fontanny w działaniu , ufundowane przez Rajców Miejskich ?? oczywiście tych przed wojennych - tych prawdziwych !! - od tych obecnych pasożytów , to nawet nic nie oczekiwać - to za dużo ! ! ! Dbanie o zabytki to wyzwanie dla kierownika miasta ! - tak wiemy , wiemy ! to nie jego bajka !
gupi
11:19, 2026-06-24
XXXI Turniej im. Włodzimierza Jantury już w sobotę
W takie upały to za bardzo nie pograją.
.....
10:45, 2026-06-24
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Gdzieś ktoś coś... szkoda czasu na czytanie
Wowo
10:01, 2026-06-24