Blisko 7 tysięcy złotych zebrała gmina Prochowice podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ze względu na pandemię możliwości organizacyjne były mocno ograniczone. Udało się jednak sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić akcję „Objazdowy 29. Finał WOŚP w Prochowicach” pod patronatem Alicji Sielickiej, burmistrza miasta i gminy Prochowice.

- Dzięki takiej formie mieszkańcy mogli wziąć udział w Finale, będąc na spacerze, czy nawet nie wychodząc z domu. Tym sposobem zebraliśmy łącznie 6754,58 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli się do tej kwoty mimo trudnych czasów – informują organizatorzy.
- Za pomoc serdecznie dziękujemy Organizacji Harcerskiej Pro Mundi oraz Panu Janowi Demczyszakowi i Klubowi Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych „Traktor i Maszyna” - podsumowują przedstawiciele Prochowickiego Ośrodka Kultury i Sportu.[FOTORELACJA]17157[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość09:00, 03.02.2021
u nas na wichurze proboszcz za kolędę na platformie dostał mandata
Anonimowy Gość11:00, 03.02.2021
I tak oto można całe życie przewieźć się na cudzych plecach i za cudze pieniądze żyć :)
Ciekawe ile owsiakownia składek emerytalnych opłaciła...
Nie licząc oczywiście "złotych melonów" itd., bo to raczej normalne etaty i opłacane m. in. z kasy na wośp :)
Anonimowy Gość08:00, 04.02.2021
Jak będziesz chory to idż do Rydzyka on na wszystko ciężko pracuje i do tego za darmo.
Pozdrawiam
Anonimowy Gość08:00, 04.02.2021
Zieeeeeeewww...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
fajny skrót, będzie można grzać hulajnogą
familok z Piekar
11:31, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
.... a , gdzie piękne fontanny w działaniu , ufundowane przez Rajców Miejskich ?? oczywiście tych przed wojennych - tych prawdziwych !! - od tych obecnych pasożytów , to nawet nic nie oczekiwać - to za dużo ! ! ! Dbanie o zabytki to wyzwanie dla kierownika miasta ! - tak wiemy , wiemy ! to nie jego bajka !
gupi
11:19, 2026-06-24
XXXI Turniej im. Włodzimierza Jantury już w sobotę
W takie upały to za bardzo nie pograją.
.....
10:45, 2026-06-24
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Gdzieś ktoś coś... szkoda czasu na czytanie
Wowo
10:01, 2026-06-24