Uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego wspólnie ze Stowarzyszeniem „Krąg SOS”, zorganizowali wielki koncert charytatywny na rzecz kilkuletniej Laury, która latem uległa poważnemu wypadkowi.

Na scenie wystąpiły Złote Dzieci, zespół Spectro, artyści z Avatara i Ocelota. Wystąpiły też pary taneczne i wokaliści ze szkoły, w której koncert się odbył. Pieniądze, które zostały zebrane podczas imprezy trafią na konto małej Laury. Dziewczynka jest podopieczną Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia, na konto której można też bezpośrednio wpłacać pieniądze. Nr konta Fundacji DOLFROZ to: 4512401994 111 0000 2495 6839 z dopiskiem: Lubiana.
Dodać należy, że koncert dla Laury nie jest pierwszą charytatywną inicjatywą zorganizowaną przez uczniów przy wsparciu „Kręgu SOS”. W czerwcu uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego i ich przyjaciele wystąpili na rzecz dwóch kilkuletnich sióstr Laury i Mai. Dziewczynki są chore na nowotwór. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na ich leczenie.[FOTORELACJA]11816[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Gdyby były wtedy zwiazki zawodowe to robotnicy i robotnice dostali by podwyżki a zakłady pracowały by do dziś
nie udało się
16:12, 2026-06-25
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Na tym zdjęciu widać rodzaj klimatyzacji
całkiem spoko
16:11, 2026-06-25
Mistrzowski występ Antoniego Szymańskiego
Brawo Antoni, Gratulacje dla Pani Nauczycielki. Moje drogie szkolne dzieci (Oleńko i Andrzeju) gratuluję tak uzdolnionego syna. Mają to po Dziadkach. Pozdrawiam AG
AG
16:11, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
A ja tam bardzo lubie jeździć, na Rzeczypospolitej światła, a tam dwa razy podskoczysz na spowalniaczu i jesteś w okolicy lotniska, duża oszczędność czasu. Świetna inwestycja!! Polecam i zapraszam do skorzystania.
Eska
16:03, 2026-06-25