Trzy samochody zostały zniszczone w wyniku kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu ulic Lotniczej i Tarasa Szewczenki. Nikt nie ucierpiał. Sprawca został ukarany mandatem.

Uderzenie było tak silne, że samochód obrócił się i uderzył w zaparkowany na poboczu samochód marki Renault.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Wszyscy byli trzeźwi. Kierowca BMW został ukarany mandatem. [FOTORELACJA]14117[/FOTORELACJA]


Anonimowy Gość07:00, 12.04.2018
Jak dla mnie kierowca BMW uderzył w prawy BOK Peugeota a nie tył......
Anonimowy Gość08:00, 12.04.2018
No i .....Będę....Miał.....Wypadek
Anonimowy Gość08:00, 12.04.2018
Kierowca bmw jechał bardzo szybko... Poprostu jakiś debil bo jak inaczej nazwiesz.
Anonimowy Gość08:00, 12.04.2018
Kierowca bmw jechał bardzo szybko... Poprostu jakiś debil bo jak inaczej nazwiesz.
Anonimowy Gość11:00, 12.04.2018
Ten model bmw to perełka. Wielka szkoda widzieć auto w takim stanie
Anonimowy Gość12:00, 13.04.2018
W stronę której hali sportowej? Są dwie hale sportowe przy tej ulicy.
Anonimowy Gość12:00, 13.04.2018
"zaparkowany na poboczu samochód marki Renault." - proponuję zapoznać się ze znaczeniem słowa pobocze oraz nieużywanie słów których znaczenia się nie rozumie...
Anonimowy Gość05:00, 13.04.2018
Jak zwykle burak w bmw
Anonimowy Gość07:00, 13.04.2018
[quote="Peugeot"]Kierowca bmw jechał bardzo szybko... Poprostu jakiś **** bo jak inaczej nazwiesz.[/quote]
A widziało się wypadek ze tak się mówi? Nie prawda! Peugeot nie był bez winy bo kto normalny wyprzedza na podwójnej ciągłej, czasami nim się coś skomentuje trzeba się dwa razy zastanowić czy warto cisnąć kogoś za to jaka markę auta ma.
Anonimowy Gość07:00, 13.04.2018
[quote="Gość"]Ten model bmw to perełka. Wielka szkoda widzieć auto w takim stanie[/quote]
PEREŁKA .. składająca się z wielu aut.
Mając takiego kierowcę to nie pierwszy .. i pewnie nie ostatni dzwon tego BMW.
Anonimowy Gość07:00, 13.04.2018
[quote="terakot"]"zaparkowany na poboczu samochód marki Renault." - proponuję zapoznać się ze znaczeniem słowa pobocze oraz nieużywanie słów których znaczenia się nie rozumie...[/quote]
Normalnie siedząca wikipedia... no no...
Anonimowy Gość08:00, 13.04.2018
Autor: LS(lca.pl) i wszystko jasne... buahahaha
Anonimowy Gość01:00, 13.04.2018
Te czeste wypadki w Legnicy przypominaja juz perkusje. Chyba tak uposledzona i P_O_P-I_E_R_D_O_L_O_N_A nacje jaka sa Polaczki rzadko sie widzi. Niedojdy zyciowe, hulajnogi i maksymalnie rowery, zadnych aut!!!...
Anonimowy Gość02:00, 13.04.2018
[quote="terakot"]"zaparkowany na poboczu samochód marki Renault." - proponuję zapoznać się ze znaczeniem słowa pobocze oraz nieużywanie słów których znaczenia się nie rozumie...[/quote]
człowiek rozumny pojmie co autor miał na myśli, przygłup nie
Anonimowy Gość10:00, 13.04.2018
Ot właśnie odezwał się typowy "rozumny polaczek", prze takich życiowych nieudaczników jest jak jest. Widły i do gnoju... :))
Anonimowy Gość11:00, 14.04.2018
o piątkowej ustawce na skrzyżowaniu Dziennikarskiej/Złotoryjskiej/Muzealnej nic nie piszą?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mijali rower przy drodze. Nikt nie reagował
No i widzisz, analfabeto, że jednego, prostego zdania nie potrafisz napisać bezbłędnie, tłuku bez szkoły! Ha ha ha! Brak, kre ty nie, dwóch przecinków! Ciśnij sok na wyciskarce i spiewaj kolendy zaleskie, buahahaha!
Do .....
16:11, 2026-06-27
Mijali rower przy drodze. Nikt nie reagował
No i widzisz kolego jaki umysłowo upośledzony jest ten dyżurny hejter i poyeb. Klepie o jakiś błędach, które są tylko w jego małym łbie.
....
15:47, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Najbardziej zagrożona jest ludność pochodząca z Małorosji z uwagi na zamiłowanie do picia na polanie w Lasku Złotoryjskim w weekedny. Łatwo o udar w taką pogodę.
GiviDonbas
14:47, 2026-06-27
Gdzie w Legnicy działają kurtyny wodne?
Gdzie ta kurtyna na Pomorskiej? Mało tego że nie działa to całkiem została zdemontowana i przeniesiona do parku, brawo Panie prezydencie i LPWIK możecie być z siebie dumni
Alojz
14:02, 2026-06-27