Do szpitala trafił kierujący samochodem marki Citroen, w którego uderzył samochód ciężarowy. Do wypadku doszło na 85 kilometrze autostrady A-4. Ruch w stronę Wrocławia odbywa się obrzeżami Legnicy.

- Na 84 kilometrze autostrady A-4 w kierunku Wrocławia, przy zjeździe złotoryjskim na drogę 364 kierujący samochodem ciężarowym nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu marki Citroen i najechał na jego tył. Kierujący z samochodu osobowego doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala – informuje podkom. Jagoda Ekiert, oficer prasowy legnickiej policji.
Ruch w stronę Wrocławia jest zablokowany. Policja kieruje samochody na zjazdem złotoryjskim z autostrady na drogę 364, następnie obwodnicą i ulicą Jaworzyńską na kolejny zjazd na autostradę. [FOTORELACJA]17153[/FOTORELACJA]
Anonimowy Gość02:00, 01.02.2021
KIEROWCA TIRA DOSTANIE MANDAT I SPOKO , A JAKBY ZAPŁACIŁ ZA LECZENIE TO NASTĘPNYM RAZEM TRZYMAŁBY ODLEGŁOŚĆ BARAN
Anonimowy Gość02:00, 01.02.2021
To jest droga ekspresowa
lub
autostrada po modernizacji z ograniczeniem prędkości do 110 km/godz ( wymogi techniczne )
wykonana po taniości
do całkowitej przebudowy lub budowy od podstaw ( patrz studium )
Anonimowy Gość02:00, 01.02.2021
Bardzo proszę Pana z Citroena lub kogoś z jego rodziny o kontakt na email: [email protected]
Anonimowy Gość03:00, 01.02.2021
[quote="kierowca"]KIEROWCA TIRA DOSTANIE MANDAT I SPOKO , A JAKBY ZAPŁACIŁ ZA LECZENIE TO NASTĘPNYM RAZEM TRZYMAŁBY ODLEGŁOŚĆ BARAN[/quote]
Jak pokrzywdzony wymaga leczenia ... to już nie mandat ... a sąd go czeka.
Wiec nie dostanie już mandatu .. a wyrok.
Anonimowy Gość03:00, 01.02.2021
[quote="MonikaNowi"]Bardzo proszę Pana z Citroena lub kogoś z jego rodziny o kontakt na email: [email protected][/quote]
To hiena i oszustka. Uważajcie.
Anonimowy Gość04:00, 01.02.2021
[quote="Jara"][quote="kierowca"]KIEROWCA TIRA DOSTANIE MANDAT I SPOKO , A JAKBY ZAPŁACIŁ ZA LECZENIE TO NASTĘPNYM RAZEM TRZYMAŁBY ODLEGŁOŚĆ BARAN[/quote]
Jak pokrzywdzony wymaga leczenia ... to już nie mandat ... a sąd go czeka.
Wiec nie dostanie już mandatu .. a wyrok.[/quote]
Wiesz, że gdzieś dzwony biją, ale nie bardzo kojarzysz gdzie...
Co za tym idzie - bzdury piszesz.
Hmm... Dajmy na to - po czterech dniach leczenia sąd go czeka?
Sprecyzuj
Anonimowy Gość04:00, 01.02.2021
Znowu popis elity polskich dróg
Anonimowy Gość06:00, 01.02.2021
Objazdy odbywają się obrzeżami Legnicy. Jak Krzakowski razem z Babuśką wybudują autostradę przez centrum Piekar, objazdy będą odbywać się przez środek osiedla.
Anonimowy Gość06:00, 01.02.2021
[quote="Gość"]Objazdy odbywają się obrzeżami Legnicy. Jak Krzakowski razem z Babuśką wybudują autostradę przez centrum Piekar, objazdy będą odbywać się przez środek osiedla.[/quote]
Jak komuś będzie po drodze do Kunic i Prochowic to pojedzie i nic mu nie zrobisz po to drogi przecież są Gościu.
Anonimowy Gość06:00, 01.02.2021
[quote="Kierowca 2323"][quote="Gość"]Objazdy odbywają się obrzeżami Legnicy. Jak Krzakowski razem z Babuśką wybudują autostradę przez centrum Piekar, objazdy będą odbywać się przez środek osiedla.[/quote]
Jak komuś będzie po drodze do Kunic i Prochowic to pojedzie i nic mu nie zrobisz po to drogi przecież są Gościu.[/quote]
Po drodze? Lecz się „gościu” albo niech ci ktoś wytłumaczy co miał na myśli autor powyższego tekstu...
Anonimowy Gość06:00, 01.02.2021
[quote="Kierowca 2323"][quote="Gość"]Objazdy odbywają się obrzeżami Legnicy. Jak Krzakowski razem z Babuśką wybudują autostradę przez centrum Piekar, objazdy będą odbywać się przez środek osiedla.[/quote]
Jak komuś będzie po drodze do Kunic i Prochowic to pojedzie i nic mu nie zrobisz po to drogi przecież są Gościu.[/quote]
Zbyt dosłownie wziąłeś sobie gościu do serca slogan Krzakowskiego "Z Legnicą zawsze po drodze". Po to buduje się autostrady i obwodnice za miastem aby ruch tranzytowy omijał miejską zabudowę. Jak patrzę co wyrabia Krzakowski, to odnoszę wrażenie, że dąży do wprowadzenia ruchu autostradowego i tranzytowego do Legnicy, nawet za pieniądze legnickich podatników. Ślepe zapatrzenie w propagandowe slogany zawsze przynosi fatalne skutki.
Anonimowy Gość06:00, 01.02.2021
[quote="Gość"][quote="Kierowca 2323"][quote="Gość"]Objazdy odbywają się obrzeżami Legnicy. Jak Krzakowski razem z Babuśką wybudują autostradę przez centrum Piekar, objazdy będą odbywać się przez środek osiedla.[/quote]
Jak komuś będzie po drodze do Kunic i Prochowic to pojedzie i nic mu nie zrobisz po to drogi przecież są Gościu.[/quote]
Po drodze? Lecz się „gościu” albo niech ci ktoś wytłumaczy co miał na myśli autor powyższego tekstu...[/quote]
Zgadza się. Zanim zacznie się klepać w klawiaturę warto przeczytać proste zdanie nawet 5 razy. Najlepiej czytać ze zrozumieniem.
Anonimowy Gość08:00, 01.02.2021
[quote="Gość"]Objazdy odbywają się obrzeżami Legnicy. Jak Krzakowski razem z Babuśką wybudują autostradę przez centrum Piekar, objazdy będą odbywać się przez środek osiedla.[/quote]
do tego jeszcze ruch z Lubina na A4 ... ze strony GDDKIA:
"Podstawowym celem budowy obwodnicy Legnicy jest wyprowadzenie ruchu tranzytowego ze ścisłego centrum miasta. Dzięki temu nastąpi poprawa bezpieczeństwa mieszkańców i zwiększenie przepustowości układu komunikacyjnego w mieście. Inwestycja poprawi również warunki i bezpieczeństwo przejazdu dla ruchu dalekobieżnego i regionalnego, biegnącego zarówno w układzie wschód-zachód wzdłuż drogi krajowej nr 94, jak i od północy (od Lubina), w tym usprawni połączenie tego kierunku z autostradą A4."
https://www.gddkia.gov.pl/pl/a/40078/Pr ... ego-Slaska
Anonimowy Gość11:00, 02.02.2021
Może i TIR najechał na tył citroena, ale znając życie kierowca wcisnął się z wjazdu na A4. Tam jest krótki rozbieg... Przy dużym ruchu, gdy są zajęte 2 pasy czasem trudno się wcisnąć. Czasem trzeba się zatrzymać bo Tiry jadą prawym na swoich zderzakach..
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Z LKM dzieci pobawią się za pół ceny
Za dmuchańce we Lwowie to płaciłem 100 zł i to z figurami!
Jancio
15:18, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
A ty co masz w Qpadziurze?? Kąpielisko z Cyganami? Arsen? Non stop przekroczone PM10?? Brawo ty - głupku.
Do .....
14:50, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
Normalne lato urasta do rangi wydarzenia...
pfff
14:29, 2026-06-24
Basen w Prochowicach zamknięty w tym sezonie
SKANDAL!!! Za głębokiej komuny i burmistrzów z importu basen zawsze był czynny! Remonty sie robi poza sezonem! rozumiem że dla POKISU odpowiednio w tym roku pomniejszą dotację! Ta baba co tym zawiaduje nadaje sie do biedry na kasę!!!! ale jak sie ma robotę "na pewno nie dzięki umiejętnościom" tylko innaczej, to czemu sie dziwić! Inna sprawa jakim cudem POKISEM zarządza nieudolnie ktoś kto z muzyki nie zdał w Pierwszym LO??????? Pani Burmistrz-koniec z głosowaniem na Panią, właśnie straciła Pani poparcie moje i moje rodziny! 23 głosy poszły w pi.... i na pSL też już nie będę głosował bo widzę że nie potraficie! i namaiwał będę każdego!!! Niedorajdy z prowincji jesteście!!!!
Kawiczak
14:22, 2026-06-24