::photoreport{"type":"check-for-article","item":"25358"}
Do pierwszej kolizji doszło na 292. kilometrze drogi S3, na jezdni w kierunku Lubina. Najprawdoodobniej kierujący Audi nie zachował odpowiedniej ostrożności i nie dostosował prędkości do sytuacji na trasie i panujących warunków i uderzył w jadący przed nim pojazd dostawczy.
Po zderzeniu Audi odbiło się jeszcze w kierunku barier energochłonnych. Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu na trasie.
Na tym jednak problemy na S3 się nie skończyły. Wszystko wskazuje na to, że kierowcy jadący trasą zwolnili bardziej skupili uwagę na uszkodzonych pojazdach oraz działaniach przy pierwszym zdarzeniu.
Chwila nieuwagi wystarczyła, by doszło do następnego zderzenia. To kolejny przykład na to, jak niebezpieczne jest rozpraszanie się za kierownicą, zwłaszcza na drogach szybkiego ruchu.
Na miejscu pracują służby, które zabezpieczają uszkodzone pojazdy. Kierowcy jadacy w stronę Lubina muszą liczyć się ze spowolnieniem i zachować szczególną ostrożność.
Policja przypomina, że mijając miejsce wypadku lub kolizji, trzeba patrzeć przede wszystkim na drogę. Zwolnienie jest konieczne, ale nagłe hamowanie, oglądanie się na rozbite auta i brak koncentracji mogą doprowadzić do kolejnego zdarzenia.
Pan08:21, 27.06.2026
Normalka
Każdy idiota musi zwolnić i obowiązkowo zrobić fotkę zdarzenia
Brak mózgu powinien być karany
Gość.09:07, 27.06.2026
Banda *%#)!&
.....09:36, 27.06.2026
Pewnie bawił sie wyciskarkom do soku i bum. Jestem krezusem bo mam wyciskarke i wyciskam sok z pomaranczy. Wiecie co to wyciskarka biedaki?
.....09:41, 27.06.2026
Aldi to stan umysłu hejtera ze wsi pod Legnicą. Wracał ze zmiany w hucie Legnica.
.....09:45, 27.06.2026
Jak trzeba wstać przed 5 rano to można się zagapić. Ha ha ha...
Do .....09:59, 27.06.2026
Wracał do nory z nadgodzin w kołchozie, analfabeto. A w bagażniku miał wyciskarkę i termos z "lavazzą". Jesteś w stanie napisać, choć jedno zdanie bezbłednie? Czy to cię przerasta?
Hejter z kunic 10:30, 27.06.2026
Wracałem z miasta Legnicy gdzie oglondolem wyciskarkem do sokuw i express do kafy. Kupiem teraz rzeby się chwalić we wsi.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Wieczorem pojadem z rodzinom do Legnicy umyć się pod kurtynom wodnom. Fajnie majonm w Legnicy.
Hejter z kunic
10:49, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Tasuje sie pod schroniskiem spiewajac kolendy zaleskie. Potem pujde na glinianki albo kompielisko z cyganami.
......
10:44, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Siedzem w naszym bajorze w kunicach i oglondam odbyty psuw.
Hejter z kunic
10:32, 2026-06-27
Legnicę czeka ekstremalny upał!
Ja sie upałem nie przejmuje bo mam wyciskarke do soku a w piwnicy w której mieszkam mam chłodno. Jak wyciskam wyciskarkom to spiewam kolendy zaleskie.
......
10:05, 2026-06-27