Na sygnale - Serwis tematyczny | Portal Miejski LCA.pl

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Efekt domina na S3. Audi wjechało w dostawczaka, a chwilę później zderzyli się kolejni

Lilla Sadowska Lilla Sadowska 08:06, 27.06.2026 Aktualizacja: 08:07, 27.06.2026
7 Zagapili się na wypadek i sami się zderzyli. Dwie kolizje na S3 Efekt domina na S3 (Wojciech Obremski lca.pl)

Audi uderzyło w pojazd dostawczy i bariery

 

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"25358"}

 

Do pierwszej kolizji doszło na 292. kilometrze drogi S3, na jezdni w kierunku Lubina. Najprawdoodobniej kierujący Audi nie zachował odpowiedniej ostrożności i nie dostosował prędkości do sytuacji na trasie i panujących warunków i uderzył w jadący przed nim pojazd dostawczy.

Po zderzeniu Audi odbiło się jeszcze w kierunku barier energochłonnych. Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu na trasie.

 

Kierowcy zwolnili, patrzyli na kolizję i doszło do następnej

 

Na tym jednak problemy na S3 się nie skończyły. Wszystko wskazuje na to, że kierowcy jadący trasą zwolnili bardziej skupili uwagę na uszkodzonych pojazdach oraz działaniach przy pierwszym zdarzeniu.

Chwila nieuwagi wystarczyła, by doszło do następnego zderzenia. To kolejny przykład na to, jak niebezpieczne jest rozpraszanie się za kierownicą, zwłaszcza na drogach szybkiego ruchu.

Na miejscu pracują służby, które zabezpieczają uszkodzone pojazdy. Kierowcy jadacy w stronę Lubina muszą liczyć się ze spowolnieniem i zachować szczególną ostrożność.

Policja przypomina, że mijając miejsce wypadku lub kolizji, trzeba patrzeć przede wszystkim na drogę. Zwolnienie jest konieczne, ale nagłe hamowanie, oglądanie się na rozbite auta i brak koncentracji mogą doprowadzić do kolejnego zdarzenia.

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (7)

PanPan

3 0

Normalka
Każdy idiota musi zwolnić i obowiązkowo zrobić fotkę zdarzenia
Brak mózgu powinien być karany

08:21, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gość.Gość.

1 1

Banda *%#)!&

09:07, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

..........

1 1

Pewnie bawił sie wyciskarkom do soku i bum. Jestem krezusem bo mam wyciskarke i wyciskam sok z pomaranczy. Wiecie co to wyciskarka biedaki?

09:36, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

..........

2 0

Aldi to stan umysłu hejtera ze wsi pod Legnicą. Wracał ze zmiany w hucie Legnica.

09:41, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

..........

1 0

Jak trzeba wstać przed 5 rano to można się zagapić. Ha ha ha...

09:45, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do .....Do .....

0 1

Wracał do nory z nadgodzin w kołchozie, analfabeto. A w bagażniku miał wyciskarkę i termos z "lavazzą". Jesteś w stanie napisać, choć jedno zdanie bezbłednie? Czy to cię przerasta?

09:59, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Hejter z kunic Hejter z kunic

0 0

Wracałem z miasta Legnicy gdzie oglondolem wyciskarkem do sokuw i express do kafy. Kupiem teraz rzeby się chwalić we wsi.

10:30, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%