Nie sportowcy lecz zwierzęta były bohaterami parkietu na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Lotniczej. Legniczanie pochwalili się blisko czterdziestoma swoimi pupilami w kolejnej edycji imprezy „Pochwal się swoim zwierzątkiem”.

Mówi się, że każdy pupil jest podobny do swojego właściciela. Wiele w tym prawdy, zwierzaki, które dumnie paradowały w niedzielę po parkiecie hali OSiR – u, były równie radosne i szczęśliwe jak ich właściciele.
Nie sposób było wybrać najpiękniejszego, dlatego też jury postanowiło jednogłośnie przyznać wszystkim równorzędne pierwsze miejsce.
Zwycięzców udekorował medalami prezydent Tadeusz Krzakowski. Każdy też otrzymał w prezencie drobny upominek od Ośrodka Sportu i Rekreacji, organizatora tej cyklicznej imprezy.[FOTORELACJA]15249[/FOTORELACJA]

Elecka09:00, 28.02.2019
Teraz, kiedy temperatury wciąż nie są wysokie warto mieć na uwadze dobro ptaków. Niewielkim wysiłkiem możemy pomóc wytrzymać im zimę. Nie bójmy się ich dokarmiać, ale starajmy się przy tym robić to z głową, by nie zrobić im nieświadomie krzywdy. Trochę na ten temat można poczytać tutaj: http://www.national-geographic.pl/przyr ... zaszkodzic
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Czy prezydent Legnicy otrzyma wotum zaufania? Ciekawe pytanie. I równie ciekawe jest to, co dzieje się wokół całej tej dyskusji. Na tzw. „trzeciakowym portalu” radni zostali nazwani bumelantami. Skąd ta retoryka? Czy to próba wywierania presji na tych, którzy mają podejmować decyzje w imieniu mieszkańców? I jeszcze pytanie do radnych: czy nie czujecie się czasem jak maszynki do głosowania? Odnoszę wrażenie, że nawet jeśli nie zgadzacie się za jakimś rozwiązaniem, ostatecznie musicie zagłosować „za”. Bo patrząc na niektórych radnych można odnieść takie wrażenie. Co właściwie dzieje się w tym naszym mieście???? Drodzy Radni, Legnica jest w Waszych rękach. Niezależnie od barw politycznych, głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i w interesie mieszkańców. Każda decyzja dotycząca naszego miasta ma znaczenie. Mieszkańcy oczekują odwagi, odpowiedzialności i samodzielności, a nie jedynie realizowania politycznych ustaleń.
Nie dajcie się
16:27, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Będzie Baranowski ?
Vbnm
16:15, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
SET - jakie zioła ty palisz, że piszesz takie brednie ? powinni ciebie posadzić na leżaku na placu Słowiańskim inwestycji minionej ekipy. Ta załoga ratusza przez 2 lata zrobiła więcej niż poprzednia przez 22 lata - i to nie tylko drogi, inwestycje czy profilaktyka medyczna. Widać wykopali ciebie z ratusza za nieróbstwo i musisz odreagować.
mariolka
16:05, 2026-06-28
Prezes na urlopie, mieszkańcy w ukropie
Prezio Szynalski to stary dziadek, który 10 lat temu został emerytem i dalej trzepie forsę, no bo ma właściwą legitymację partyjną.
Kooper
15:41, 2026-06-28