Wczoraj w Galerii Ferio rozpoczęła się 2. Akademia Piękna. W niedzielę odbędzie się konkurs dla projektantów mody, imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Oprócz warsztatów wizażu odbyły się warsztaty dla projektantów. Ich uczestnicy stworzyli kreacje, które podczas wieczornego pokazu zaprezentowały modelki.
Dzisiaj o 19 w holu galerii Ferio odbędzie się konkurs Ferio Top Models. Wystartuje w nim 12 modelek. Wszystkie uczestniczki są mieszkankami naszego miasta. Spośród finałowej 12 jury wybierze najlepszą modelkę tegorocznej Akademii Piękna. Impreza jest otwarta, każdy może przyjść i kibicować swojej faworytce.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1702"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
fajny skrót, będzie można grzać hulajnogą
familok z Piekar
11:31, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
.... a , gdzie piękne fontanny w działaniu , ufundowane przez Rajców Miejskich ?? oczywiście tych przed wojennych - tych prawdziwych !! - od tych obecnych pasożytów , to nawet nic nie oczekiwać - to za dużo ! ! ! Dbanie o zabytki to wyzwanie dla kierownika miasta ! - tak wiemy , wiemy ! to nie jego bajka !
gupi
11:19, 2026-06-24
XXXI Turniej im. Włodzimierza Jantury już w sobotę
W takie upały to za bardzo nie pograją.
.....
10:45, 2026-06-24
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Gdzieś ktoś coś... szkoda czasu na czytanie
Wowo
10:01, 2026-06-24