Dzisiaj w Galerii Ferio odbędzie się wielki finał 2 Akademii Piękna. Wieczorne show poprowadzi znany prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz.
Wczoraj, po zakończeniu trzeciego dnia warsztatów odbył się Otwarty Konkurs Fryzjerski, w którym wzięło udział siedmiu uczestników. Najlepszy podobnie jak w konkursie wizażu okazał się amator, Daniel Rzepa reprezentujący Jawor. Drugie miejsce zajęła Monika Wójcik również z Jawora, trzecie reprezentant Legnicy - Rafał Kozłowski. komisja przyznała jedno wyróżnienie. Otrzymał je Mateusz Budziński, uczeń 3 klasy o profilu fryzjerskim. Zawodnicy mieli do wykonania fryzury awangardowe.
[FOTORELACJA]1715[/FOTORELACJA] – Wykazali się bardzo dużą konwencją twórczą a ich uczesania wprawiły wszystkich w zachwyt. Uczestnicy komisji, która oceniała dokonania zawodników stwierdzili wręcz, że pokazane fryzury z powodzeniem mogłyby wziąć udział w ogólnopolskim konkursie i miałyby duże szanse na wysokie notowania – powiedziała Mariola Chowaniec – Wiśniewska, organizatorka imprezy podsumowując konkurs fryzjerski.
Dzisiaj po południu już po raz ósmy projektanci mody z całej Polski staną do walki o Statuetkę Prezydenta Legnicy i tytuł najlepszego. Jedną z jurorek oceniających dokonania stylistów będzie znana polska projektantka Gosia Baczyńska. Około godziny 19 rozpocznie się wielki finał, który poprowadzi Krzysztof Ibisz. Wstęp na imprezę jest wolny.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Słoneczna coraz bliżej końca remontu
fajny skrót, będzie można grzać hulajnogą
familok z Piekar
11:31, 2026-06-24
Nadciąga fala upałów. Termometry pokażą nawet 34°C
.... a , gdzie piękne fontanny w działaniu , ufundowane przez Rajców Miejskich ?? oczywiście tych przed wojennych - tych prawdziwych !! - od tych obecnych pasożytów , to nawet nic nie oczekiwać - to za dużo ! ! ! Dbanie o zabytki to wyzwanie dla kierownika miasta ! - tak wiemy , wiemy ! to nie jego bajka !
gupi
11:19, 2026-06-24
XXXI Turniej im. Włodzimierza Jantury już w sobotę
W takie upały to za bardzo nie pograją.
.....
10:45, 2026-06-24
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Gdzieś ktoś coś... szkoda czasu na czytanie
Wowo
10:01, 2026-06-24