Nieprzyjemny debiut w rozgrywkach Saller Cup Legnickiej Ligi Halowej zaliczył Zak–Bud, który przegrał wysoko z Matteciem, do końca o punkty drżał inny debiutant Białe Sady.
Bardzo młoda ekipa Zak-Budu zebrała frycowe od doświadczonej drużyny Mattecu, która pokazała nowicjuszom, że muszą się jeszcze sporo uczyć wykorzystując bezlitośnie każdy błąd Zak- Budu.
Spotkanie Białych Sadów z Flashnetem można smiało określić najlepszym spotkaniem pierwszej kolejki i to w obu ligach. Posiadające bardzo mocny skład Białe Sady szybko zdobyli przewagę dwóch bramek i chyba poczuli się zbyt pewnie. Flashnet to wykorzystał i zaczął odrabiać straty w pewnym momencie było już nawet 3:2, jednak wtedy przydało się doświadczenie byłego reprezentanta Polski w futsalu Marka Dudki, który poprowadził swój zespół do zwycięstwa.
1. liga Saller Cup Legnicka Liga Halowa
1. kolejka
Mattec Kunice - Zakbud 10:2 (5:0)
Piekarski 3, Halkowicz 2, Piasecki 2, Szymański, Kędzierski, Jacewicz – Sokołowski, Podstawka.
Eko Holding - Carrefour 7:1(3:0)
Gajos 2, T. Kostrzewa, P. Kostrzewa, Wojtasik 2, Siemieńczuk – Żelazny
Flashnet Internet - Białe Sady 5:7(0:2)
Terlecki, Mielniczuk 2, Jechalik 2 – Hałaś 2, Doszczeczko, Małek, Skubiński, Burda, Dudka.[FOTORELACJA]4038[/FOTORELACJA]
Tabela:
1. Mattec 1 3 10:2
2. Eko Holding 1 3 7:1
3. Białe Sady 1 3 7:5
4. Flashnet 1 3 5:7
5. Carrefour 1 3 1:7
6. Zak- Bud 1 3 2:10
Piątka kolejki: Komorowski (Eko) – Pazio (Białe Sady), Gajos (Eko), Piekarski (Mattec) Piasecki (Mattec)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
Wyrobnicy są od roboty a nie od strajkowania. Wywalać na bruk! Tak jak w wiekopomnym dziele Wajdy "Ziemia Obiecana"!
Władza
15:08, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Skąd narzekania mieszkańców? wystawcie domy na sprzedaż, chętnie odkupię. Piękna dzielnica, śliczne domy i jeszcze ładniejsi mieszkańcy, no nic tylko pozazdrościć. aha to stąd ten hejt? przez zazdrość?🤣
Bizon
14:47, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Kiedyś wystawiało się przed drzwiami buty, teraz samochody. Cel jest ten sam…
Kargul
14:22, 2026-06-25
Zapomniany protest, który zmienił naszą historię
... i dalej będą ponosić koszty tych przemian , ze względu na lewacką , jedynie słusznie chorą ideologię umysłową , która się wyrodziła z komunisytyczno/socjalistycznych osobników - nie rozliczonych do dzisiaj - a sprawujących rządy w p-o lsce ! ,,, vide : p-o (k-o) , sld , lewica - tfuuuuj ! ! !
gupi
14:21, 2026-06-25