Fakty Legnica - Aktualności i Wydarzenia z Miasta | Portal Miejski

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

Zobaczcie Groby Pańskie w legnickich kościołach

J (lca.pl) 10:55, 31.03.2018 Aktualizacja: 19:39, 16.10.2025
Skomentuj Zobaczcie Groby Pańskie w legnickich kościołach

Jak co roku w Wielką Sobotę odwiedziliśmy z aparatem wszystkie legnickie parafie. Zobaczcie przygotowane w nich Groby Pańskie.

Odwiedzanie Grobów Pańskich w czasie Triduum Paschalnego to jedna z polskich tradycji religijnych. Groby są zazwyczaj tradycyjne w formie, choć bywają też nowoczesne i takie, które formą przekazują również treści niezwiązane bezpośrednio z religią. Wszystkie jednak mają przypominać o męczeńskiej śmierci Chrystusa, bo są nawiązaniem do jego grobu na Golgocie.

[FOTORELACJA]14068[/FOTORELACJA]
(J (lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

Niech różni zacofani heretycy i bezbożnicy, którzy żyją jeszcze w epoce kamienia łupanego, plastiku, komputerów i mamony, bez żadnych zasad moralnych, przestaną w czasie tych najważniejszych świąt katolickich obrażać Kościół, a portal lca pl nie powinien dopuszczać do publikacji wulgarnych wpisów o wierze i duchownych, bo to jest godzenie w naszą niepodległość, niezawisłości i byt narodowy oraz obrażanie większości wierzącego w Boga, naszego Stwórcy, społeczeństwa.

12:00, 31.03.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Mirjon"]Niech różni zacofani heretycy i bezbożnicy, którzy żyją jeszcze w epoce kamienia łupanego, plastiku, komputerów i mamony, bez żadnych zasad moralnych, przestaną w czasie tych najważniejszych świąt katolickich obrażać Kościół, a portal lca pl nie powinien dopuszczać do publikacji wulgarnych wpisów o wierze i duchownych, bo to jest godzenie w naszą niepodległość, niezawisłości i byt narodowy oraz obrażanie większości wierzącego w Boga, naszego Stwórcy, społeczeństwa.[/quote]
Powinno się ciebie leczyć.

02:00, 31.03.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

[quote="Mirjon"]Niech różni zacofani heretycy i bezbożnicy, którzy żyją jeszcze w epoce kamienia łupanego, plastiku, komputerów i mamony, bez żadnych zasad moralnych, przestaną w czasie tych najważniejszych świąt katolickich obrażać Kościół, a portal lca pl nie powinien dopuszczać do publikacji wulgarnych wpisów o wierze i duchownych, bo to jest godzenie w naszą niepodległość, niezawisłości i byt narodowy oraz obrażanie większości wierzącego w Boga, naszego Stwórcy, społeczeństwa.[/quote]

To nie są "święta katolickie", jak napisałeś, tylko chrześcijańskie. Katolicy, to nie jedyni chrześcijanie na świecie. Ale ty chyba o tym nie wiesz.

03:00, 31.03.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anonimowy GośćAnonimowy Gość

0 0

ale święte łał......................................

08:00, 01.04.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Sieroty po krzaku i pis patologia przebierają racicami.

Vbnm

17:00, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Maciek bez obrazy , ale takim niedouczonym pokiemonom jak Ty , hołdującym lewackim zachowaniom musimy p-o dziękować raz na zawsze ! Miasto Legnica potrzebuje Prezydenta , a nie kierownika z zarządzaniem , jak z ADMu !!! Te miasto trzeba kochać - te miasto trzeba pieścić - o te miasto trzeba dbać , tak jak na to historia nasza wskazuje ! Idź Ty chłopie w politykie , robić gdzie indziej !! Prezydent Miasta Legnica powinien być Legniczaninem . Tak myślę .

gupi

16:57, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Czy presidęt ma wyciskarke do owocuw? Wyciskarka to symbol statósu społecznego

.....

16:53, 2026-06-28

W poniedziałek sesja absolutoryjna

Czy prezydent Legnicy otrzyma wotum zaufania? Ciekawe pytanie. I równie ciekawe jest to, co dzieje się wokół całej tej dyskusji. Na tzw. „trzeciakowym portalu” radni zostali nazwani bumelantami. Skąd ta retoryka? Czy to próba wywierania presji na tych, którzy mają podejmować decyzje w imieniu mieszkańców? I jeszcze pytanie do radnych: czy nie czujecie się czasem jak maszynki do głosowania? Odnoszę wrażenie, że nawet jeśli nie zgadzacie się za jakimś rozwiązaniem, ostatecznie musicie zagłosować „za”. Bo patrząc na niektórych radnych można odnieść takie wrażenie. Co właściwie dzieje się w tym naszym mieście???? Drodzy Radni, Legnica jest w Waszych rękach. Niezależnie od barw politycznych, głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i w interesie mieszkańców. Każda decyzja dotycząca naszego miasta ma znaczenie. Mieszkańcy oczekują odwagi, odpowiedzialności i samodzielności, a nie jedynie realizowania politycznych ustaleń.

Nie dajcie się

16:27, 2026-06-28

0%