Jak co roku w Wielką Sobotę odwiedziliśmy z aparatem wszystkie legnickie parafie. Zobaczcie przygotowane w nich Groby Pańskie.

Anonimowy Gość12:00, 31.03.2018
Niech różni zacofani heretycy i bezbożnicy, którzy żyją jeszcze w epoce kamienia łupanego, plastiku, komputerów i mamony, bez żadnych zasad moralnych, przestaną w czasie tych najważniejszych świąt katolickich obrażać Kościół, a portal lca pl nie powinien dopuszczać do publikacji wulgarnych wpisów o wierze i duchownych, bo to jest godzenie w naszą niepodległość, niezawisłości i byt narodowy oraz obrażanie większości wierzącego w Boga, naszego Stwórcy, społeczeństwa.
Anonimowy Gość02:00, 31.03.2018
[quote="Mirjon"]Niech różni zacofani heretycy i bezbożnicy, którzy żyją jeszcze w epoce kamienia łupanego, plastiku, komputerów i mamony, bez żadnych zasad moralnych, przestaną w czasie tych najważniejszych świąt katolickich obrażać Kościół, a portal lca pl nie powinien dopuszczać do publikacji wulgarnych wpisów o wierze i duchownych, bo to jest godzenie w naszą niepodległość, niezawisłości i byt narodowy oraz obrażanie większości wierzącego w Boga, naszego Stwórcy, społeczeństwa.[/quote]
Powinno się ciebie leczyć.
Anonimowy Gość03:00, 31.03.2018
[quote="Mirjon"]Niech różni zacofani heretycy i bezbożnicy, którzy żyją jeszcze w epoce kamienia łupanego, plastiku, komputerów i mamony, bez żadnych zasad moralnych, przestaną w czasie tych najważniejszych świąt katolickich obrażać Kościół, a portal lca pl nie powinien dopuszczać do publikacji wulgarnych wpisów o wierze i duchownych, bo to jest godzenie w naszą niepodległość, niezawisłości i byt narodowy oraz obrażanie większości wierzącego w Boga, naszego Stwórcy, społeczeństwa.[/quote]
To nie są "święta katolickie", jak napisałeś, tylko chrześcijańskie. Katolicy, to nie jedyni chrześcijanie na świecie. Ale ty chyba o tym nie wiesz.
Anonimowy Gość08:00, 01.04.2018
ale święte łał......................................
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Sieroty po krzaku i pis patologia przebierają racicami.
Vbnm
17:00, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Maciek bez obrazy , ale takim niedouczonym pokiemonom jak Ty , hołdującym lewackim zachowaniom musimy p-o dziękować raz na zawsze ! Miasto Legnica potrzebuje Prezydenta , a nie kierownika z zarządzaniem , jak z ADMu !!! Te miasto trzeba kochać - te miasto trzeba pieścić - o te miasto trzeba dbać , tak jak na to historia nasza wskazuje ! Idź Ty chłopie w politykie , robić gdzie indziej !! Prezydent Miasta Legnica powinien być Legniczaninem . Tak myślę .
gupi
16:57, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Czy presidęt ma wyciskarke do owocuw? Wyciskarka to symbol statósu społecznego
.....
16:53, 2026-06-28
W poniedziałek sesja absolutoryjna
Czy prezydent Legnicy otrzyma wotum zaufania? Ciekawe pytanie. I równie ciekawe jest to, co dzieje się wokół całej tej dyskusji. Na tzw. „trzeciakowym portalu” radni zostali nazwani bumelantami. Skąd ta retoryka? Czy to próba wywierania presji na tych, którzy mają podejmować decyzje w imieniu mieszkańców? I jeszcze pytanie do radnych: czy nie czujecie się czasem jak maszynki do głosowania? Odnoszę wrażenie, że nawet jeśli nie zgadzacie się za jakimś rozwiązaniem, ostatecznie musicie zagłosować „za”. Bo patrząc na niektórych radnych można odnieść takie wrażenie. Co właściwie dzieje się w tym naszym mieście???? Drodzy Radni, Legnica jest w Waszych rękach. Niezależnie od barw politycznych, głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i w interesie mieszkańców. Każda decyzja dotycząca naszego miasta ma znaczenie. Mieszkańcy oczekują odwagi, odpowiedzialności i samodzielności, a nie jedynie realizowania politycznych ustaleń.
Nie dajcie się
16:27, 2026-06-28