Sport Legnica - Aktualności i Wydarzenia Sportowe z Powiatu Legnickiego i Regionu

Zamknij
Polecamy

Dodaj komentarz

LLH: Wodociągi mistrzem!

J(lca.pl) 21:00, 31.01.2009
Skomentuj LLH: Wodociągi mistrzem!

W ostatniej kolejce Legnickiej Ligi Halowej obyło się bez niespodzianek. Wodociągi pokonały 4:1 Kaczmarskiego i zostały tytuł mistrza Legnicy w sezonie 2008/2009.

Przed ostatnią serią spotkań sytuacja była jasna. Liderujące w tabeli Wodociągi by zostać mistrzem musiały pokonać ostatniego w tabeli Kaczmarskiego. Mający jeszcze szanse na mistrza – Okoń rozgromił osłabionego Autolektryka i czekał na cud, czyli porażkę lub remis Wodociągów z najsłabszym zespołem ligi.[FOTORELACJA]1117[/FOTORELACJA]

I do 36 minuty spotkania Okoń był mistrzem! Wtedy jednak Wodociągi objęły prowadzenie po strzale Marka Serendy. Po chwili Łukasz Henschel podwyższył na 2:0. Ambitnie grający piłkarze Kaczmarskiego na minutę przed końcem meczu strzelili kontaktową bramkę i postanowili wycofać bramkarza. Wodociągi to wykorzystały i dwoma bramkami przypieczętowały swój sukces.

Srebrny medal zdobył Okoń, a brązowy Kaczawa. W następną sobotę (7 lutego) w hali przy ul Lotniczej rozegrany zostanie Puchar Ligi z udziałem ośmiu zespołów (nie zgłosiła się Kaczawa i Primgabex). Na ten dzień zaplanowano też uroczystość zakończenia sezonu futsalowego i wręczenie pucharów i medali za sezon 2008/2009. 
 

Wyniki i strzelcy bramek w 9. kolejce LLH:

Wodociągi – GTM Kaczmarski 4:1 (Serenda, Henschel, Możejko, Ręczkowski – Kazior)

Kaczawa – Tarninów 5:3 (Bogdanowicz-3, Omański, Komaniecki – Czarnota, Noskowski, R.Attinger)

Okoń – Autoelektryk 10:1 (Weremko-4, Tkacz-2, Terpiłowski-2, Antosiewicz, Medyk – S. Kwiatkowski)

Primgabex – Lider 4:3 (Mikołajewski-3, Strugała – Michalski-2, Baliński)

Intech Junior – Energia Pro 7:3 (Kaczmarek-3, Lazarek – 2, Baran, Ziębicki – Andrzejewski-2, Kwaśny)
 
KOŃCOWA TABELA LLH W SEZONIE 2008/2009:

1. Wodociągi 9 22 47-22 
2. Okoń 9 21 49-20
3. Kaczawa 9 19 45-21
4. Intech Junior 9 18 44-33
5. Autoelektryk  9 13 26-45
6. Lider 9 12 38-45
7. Primgabex 9 9 22-35
8. Energia Pro 9 8 30-38
9. Tarninów 9 7 23-38
10. GTM Kaczmarski 9 3 21-50 

(J(lca.pl))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Mmieli rację. Hałas przekracza normy

A mi cisza dzwoni w uszach… Dlaczego? Bo mieszkając przy jednej z głównych ulic, kilka lat temu postanowiłem powalczyć z… hałasem. Jak? (1) Wspólnota mieszkaniowa ociepliła budynek styropianem o grubości 15 cm. A nie styropianem typu STANDARD o grubości zaledwie 10 cm. Te 5 cm zrobiło kolosalną różnicę. (2) Wnętrze mieszkania zostało… ocieplone styropianem o grubości 0,7 cm. (3) Okna zostały wymienione z 2-szybowych na 3-szybowe. (4) Drzwi wejściowe do mieszkania zostały wymienione na drzwi o zwiększonej odporności akustycznej. Dzięki tym kilku zabiegom HAŁAS nie dociera do wnętrza mieszkania. JEST CICHO. Ba! Dzięki ociepleniu budynku od zewnątrz oraz od wewnątrz, w mieszkaniu panuje względnie stała temperatura, tj. od 19 stopni do 25 stopni. Innymi słowy, mam oprócz ciszy także mini klimatyzację. I to za darmo... A co do artykułu, to warto wiedzieć, że DOPUSZCZALNY hałas dla zabudowy jednorodzinnej wynosi: w dzień 61 decybeli, a w nocy 56 decybeli. A zatem przekroczenie NORMY o 1 czy 2 decybele to pikuś… Poza tym, poza Karlińskiego, pomiary wykazały przekroczenie NORMY hałasu także na ulicach Gumińskiego oraz Okrężnej. A zatem ten, kto chce się w tym rejonie budować, robi to na własną odpowiedzialność. 🤠🤠🤠

Cisza dzwoni

13:19, 2026-06-26

Upał! Skrócony czas pracy Urzędu Miasta Legnicy

Gdzie są ci wszyscy "mondrale" z konfederacji itp, którzy kwestionują ocieplenie klimatu?

.....

13:08, 2026-06-26

Świadectwa odebrane, wakacje rozpoczęte

Dlaczego portal pokazuje dane wrażliwe uczniów(foty dyplomów)

Taki jakis

13:02, 2026-06-26

Jest przetarg na remont ulicy Górniczej w Legnicy

Przydałoby się zrobić Spokojną...

dentysta

13:01, 2026-06-26

0%