247 zawodniczek i zawodników wystartowało w XVII Szkolnych Mistrzostwach w Kolarstwie Górskim MTB w Chojnowie. Zawody rozegrane zostały w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, w deszczu i błocie.

W kategorii wiekowej 2000-2001 ósme miejsce zajął Krystian Osmański z Zespołu Szkół Samochodowych. Jego koledzy z drużyny: Wojciech Hempel i Jakub Sienkiewicz przyjechali na metę na miejscach 12 i 13.
W wyścigu gimnazjalistów (2002-2003) dobre szóste miejsce wywalczył Mateusz Cieślak z Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Ósme miejsce zajął Szymon Musiał z Gimnazjum nr 2. Wśród gimnazjalistek czwarta była Anna Szewczyk z chojnowskiej "jedynki".
W starszej grupie gimnazjalistek tuż za podium, na czwartym miejscu sklasyfikowana została Anita Małek (Gimnazjum nr 2 w Chojnowie). Ósma była jej szkolna koleżanka Hanna Konarzewska, a 18. Marta Kołodziejska z Gimnazjum nr 4 w Legnicy.
W wyścigu szkół podstawowych (2006-2008) najlepiej z naszych kolarzy spisał Konrad Jezewski z Miłkowic, który został wicemistrzem Dolnego Śląska. Szóste miejsce zajął Alan Sobczak z SP 4 w Chojnowie.[FOTORELACJA]11865[/FOTORELACJA]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Basen w Prochowicach zamknięty w tym sezonie
To już mogli chociaż na miesiąc dać tą radość dzieciom i remont zacząć od sierpnia. Pseudo burmistrzowa rzuca sobie sama kłody pod nogi. Co z tego że jest dolinka. . owszem chodzą tam dzieci i są tłumy no ale sory gdzie mają iść .
Mieszkanka
17:27, 2026-06-26
Gdzie w Legnicy działają kurtyny wodne?
Dyżurny hejter z kunic będzie mógł przyjechać do Legnicy i w końcu się umyć.
.......
17:09, 2026-06-26
Gdzie w Legnicy działają kurtyny wodne?
ale jak to tak Nie ma uruchomionej kurtyny chłodzącej na ul. Karingtonów !
oj - będą żale
16:51, 2026-06-26
W której rubryce radni wpisali diety?
Ta praca powinna być li tylko społeczna.
Muza
15:57, 2026-06-26