Siódemka Miedź Legnica pokonała we własnej hali AZS AWF Biała Podlaska 29:27 w meczu 13. kolejki Ligi Centralnej, kończąc pierwszą rundę sezonu na 10. miejscu z pięcioma wygranymi i 15 punktami. Spotkanie było prawdziwą huśtawką nastrojów – od wysokiego prowadzenia 13:8, przez kryzys i wynik 15:19, aż po efektowny finisz i euforię kibiców po końcowej syrenie.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"23594"}
Kluczowa była druga połowa, w której Siódemka wróciła do gry dzięki bramkom Kacpra Majewskiego, kapitalnym interwencjom Maksyma Lobchuka oraz skuteczności Kacpra Łukawskiego, który w końcówce seryjnie trafiał do siatki rywali. W decydujących minutach, mimo podwójnego osłabienia, Siódemka rozegrała akcje wzorowo, a Karol Put dołożył dwa gole, które przypieczętowały zwycięstwo naszej drużyny.
Siódemka Miedź Legnica – AZS AWF Biała Podlaska 29:27 (14:12).
Siódemka: Lobchuk, Śliwiński – Łukawski 9 (6), Majewski 4, Put 4, Dorsz 4, Skawiński 3, Król 3, Wojsa 1, Cichoń 1, Wita, Kużdeba, Makar. Rzuty karne: 7/6, kary: 22 min.
Kibic10:15, 15.12.2025
Flaszka dla sędziów jakby nie oni siódemka miała by kiepskie święta ! Wojsa , Cichoń , Makar , Wita po co są na boisku ? Bez wzmocnien reszta długo nie wytrzyma!
joker17:05, 15.12.2025
Piwko dla zawodnika co nazwisko nosi Trela to za mało gość elegancko oddał nam macz, zwłaszcza jak raz ,gdy mógł wejść między dwóch gdy skawiński się wywrócił fair-play nie zaatakował w to miejsce i poszedł w prawo dalej, albo na początku nie podawszy do lewego skrzydła w contrataku gdzie skrzydłowy mógłby rzucać z lewego rozgrywania to tylko przystawki jego popisów. Porażka z tak dysponowaną podlaska była by śmiechem na sali i przypieczętowaniem drogi o spadek. Brawo 7
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
W której rubryce radni wpisali diety?
Warto zobaczyć oświadczenia majątkowe radnych z poprzedniej kadencji. Szczególną uwagę zwracają oświadczenia radnej Krzeszewskiej. Też idzie o ukryte przychody.
Orest
01:02, 2026-06-28
Tyle pokaże termometr i praca stanie. Będą limity
Skoro skorumpowana swołocz w urzędach ma skrócone godziny pracy to czemu inni nie mają?
Korupcja
23:57, 2026-06-27
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Dobrze że mam pełny przelot, do zobaczenia w nocy szmaciarze z Karlińskiego
cwele z Karlińskiego
23:55, 2026-06-27
Nie żyje Jerzy „Bambo” Furtak
Zwykły obrzydliwy czarny *%#)!& i gwałciciel, ja byłam jedną z jego ofiar, dobrze że zdechło truchło, mam nadzieję że smaży się w piekle 👿👿👿
Kicia Lola
22:36, 2026-06-27