Udanie rozpoczęli rywalizację w czwartej edycji IV Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików „Mikołajek Handball Cup 2011” legnickie zespoły.


Grupa A
MSPR Siódemka Legnica – TJ Sokol Nove Veseli 29:11
Siódemka: Zembrzycki, Szyjka – Niewadzi 2, Witkowski 1, Łyczko 2, Wysoczański 2, Dobrasiak 8, Zakliński 1, Kehle 2, Duda 1, Holewski 1, Siwak 4, Szaynowski 4, Achtelik 1, Stańko, Pawlicki, Palczewski.[FOTORELACJA]4029[/FOTORELACJA]
Vive Targi Kielce – MUKS 21 II Płock 30:20
Grupa B
Zagłębie Lubin – MUKS 21 I Płock 26:31
UKS Dziewiątka Legnica – ŚKPR Świdnica 28:17
Program gier na sobotę (26 listopada, hala przy ul. Wierzyńskiego):
08.00 UKS Dziewiątka Legnica – MUKS 21 I Płock
08.55 MSPR Siódemka Miedź Legnica – MUKS 21 II Płock
09.50 ŚKPR Świdnica – Zagłębie Lubin
10.45 TJ Sokol Nove Veseli – Vive Targi Kielce
11.40 Zagłębie Lubin – UKS Dziewiątka Legnica
12.35 Vive Targi Kielce – MSPR Siódemka Miedź Legnica
13.20 MUKS 21 I Płock – ŚKPR Świdnica
14.10 MUKS 21 II Płock – TJ Sokol Nove Veseli
O MIEJSCA 5-8:
16.30 4A – 3B
17.25 3A – 4B
PÓŁFINAŁY:
18.20 2A – 1B
19.15 1A – 2B
Źródło: http://www.siodemka.legnica.pl/
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lca.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Szokujące zarzuty wobec WPEC. Zapłacą Legniczanie?
Jeszcze drożej? My już płacimy 10 zł za metr ogrzewania, chcecie nas wykończyć? Mamy podwójnie naliczane ciepło bo przerobiono źle instalacje kiedy podłączano pod WPEC bo kiedyś był te domy ogrzewała własna kotłownia. Za ZGM dzielono licznik na pół a kiedy nam sprzedano mieszkania to WPEC nie dzieli już na pół wskazań licznika ponieważ mamy podwójne nabicia licznika tylko płacimy co wskazuje licznik.
wystraszony
06:15, 2026-06-26
Uwaga! Groźny żar idzie na Legnicę
Panie prezydencie niech się pan za to weźmie. Upały, w dzień mamy pozamykane okna a w nocy nie możemy wywietrzyć bo oczyszczalnia ścieków zamiast swoje gazy spalać to puszcza na miasto w nocy. Smród, ból głowy i tak jest od lat. Co roku interwencje i co roku tak samo a w 1997 sam interweniowałem w spółce i długo był spokój a teraz od lat to samo.
mieszkaniec
06:00, 2026-06-26
Do Karpacza znów pojedzie zabytkowy skład
Ahoj mnie Jelenia Góra obchodzi, co? Legnicę KURV/EN MACHEN, RAUS!
*%#)!&
23:48, 2026-06-25
Mmieli rację. Hałas przekracza normy
Żądam aby dokonać pomiaru hałasu na Al. Rzeczypospolitej i ilości spalin a nie na jakiejś tam ul Karlińskiego bo coś tu śmierdzi w tej sprawie ale na pewno nie spaliny tylko jakieś układy polityczne .
Sulik
19:01, 2026-06-25